Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ciki ha 12 évesen nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha 12 évesen nem volt még 1 pasim se?

Figyelt kérdés
2011. júl. 1. 23:44
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
hát, ilyen hozzáállással tényleg nem is lesz. ne ess már kétségbe, még csak 12 vagy! gyerek vagy még elsősorban, még csak kamasznak sem igazán számítasz! tojd le az egészet, ne foglalkozz vele, ráérsz még emiatt éjszakákon át bőgni!
2011. júl. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
hé kicsilány, nem tanították még azt a részt, hogy az ember fejlődik? xD ergo nem maradsz világéletedben ronda meg dagadt. gyerek vagy még, a tanuláson járjon az eszed, ne a pasikon. szánalmas a mai fiatalság.
2011. júl. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:

Fogadd el magad olyannak, amilyen vagy! Vannak dolgok, amiken nem tudsz majd idővel sem változtatni(pl. az én görbe lábaim sose lesznek jobbak). És érezd jól magad a bőrödben! :)

Még valami:

Szerintem a "minőségi" kapcsolatok jobbak, mint a "mennyiségi" kapcsolatok.

Remélem érted mire célzok :)

2011. júl. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
36%
kamukérdés....
2011. júl. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
100%
A következő ilyen kérdést egy magzat fogja feltenni....
2011. júl. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
hát kb. : D
2011. júl. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
Én nem fogok ódákat zengeni, erre csak azt tudom mondani, hogy baj van a toronyban, de nagyon! Nem a fiúkkal kell foglalkozni, hanem játssz még a babáiddal és tanuljál, mert, ha már most itt tartasz 6 év múlva kiégett ribanc leszel!!
2011. júl. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
Nem ismerlek, de biztos vagyok benne, hogy nem vagy csúnya. A legfontosabb az, ha belülről vagy szép, és azoknak a fiúknak, akikkel majd évek múlva találkozni fogsz, ez lesz a mérvadó. Ha egy pasi hűséges, odaadó és becsületes, stb., az lesz neki fontos, milyen vagy belülről. Az igaz szerelem nem a külső alapján "csap le". Amúgy meg, ha összevissza pasiznál, az azt jelenti, hogy éretlen vagy. Az Igazit kell keresni, de az akkor fog rád találni, amikor a legkevésbé sem számítasz rá. Szerintem aki csak azért jár egy pasival, mert helyes meg szép a haja/szeme/stb., az egy k*rva, mert mindegy neki, kivel van. Gondold végig még egyszer, és válaszolj magadnak: tényleg ilyen akarsz lenni? Mert választhatsz. És akkor mi van, ha 12 évesen még egy pasid sem volt? Én 16 vagyok, szűz, és pasim sem volt. Én erre büszke vagyok.
2011. júl. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 A kérdező kommentje:
jaja, mindenki ezt mondja hogy a belső számít, de ki az aki nem azt nézi hogy milyen az alakja, ronda-e stb.stb. ???
2011. júl. 5. 22:58
 40/43 anonim ***** válasza:
Ne vinnyogj már. Kezdj el sportolni, azzal nem csak mostanra, hanem a jövőre nézve is jót teszel magaddal. Ami rajtad van, az még a gyerekhájad, ez is mutatja, hogy még GYEREK vagy, nem kell, nem szabad felnőttként viselkedned, felnőtt problémákkal és felnőtt elvárásokkal magad felé. Ha meg ennyire érdekel a felnőttek világa: a válaszolók csak többet tudnak róla, mint te, nem gondolod? Akkor nem kéne tán elhinni, amit írnak?
2011. júl. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!