Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy férfi csak úgy tud kibírni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi csak úgy tud kibírni, végigcsinálni egy jó házasságot, ha mellette eljár prostikhoz vagy szeretőt tart?

Figyelt kérdés
Ugyanis nekem több házas pasi ezt mondja.
2011. júl. 2. 12:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyenek rendszerint nem igazi kapcsolatban élnek, csak a látszat és a társadalmi elvárások miatt házasodtak, nem igazi szerelemből. Egy igazi kapcsolatban, ahol mindkét fél számára a másik a legfontosabb, ilyesmi fel sem merülne.
2011. júl. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor jó egy házasság, ha nem lép félre egyik fél sem! Elég nagy idióták, akik ezt mondták neked.
2011. júl. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 TOMAtm ***** válasza:
6%

ez nem igaz,de a férfiakat hajtja a tesztoszteron,mint minden szaporító lényt ezen a földön,hogy a saját utódaival népesítse be a bolygót.ezen nem segít azsem h milyen erkölcsi norma szerint nevelték vagy társadalmi szabályok vannak,hiába hoznának törvényeket,az ösztönök ellen nem lehet tenni,csak elnyomni egy darabig.

ettől függetlenül az én véleményem az h ha a házas felek kölcsönösen tisztelik és szeretik egymást akkor meg lehet beszélni ezeket.ha a nő hajlandó megújulni,nem csak teppeszti magát,mert ő már elkelt és nem kell jól kinéznie,akkor működhet harmadik személy(ek) nélkül a kapcsolat.

egy barátom aki 15 éve házas és megcsalja a nejét,aki tűzbe tenné érte a kezét h :"nem lehet mindíg paprikás krumplit enni" -szóval vannak ilyenek is:S

2011. júl. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

"ha a nő hajlandó megújulni,nem csak teppeszti magát,mert ő már elkelt és nem kell jól kinéznie,akkor működhet harmadik személy(ek) nélkül a kapcsolat. "


Esetleg ezt is megbeszélhetnék együtt nem? Mert a férfi nem szokta magát elhanyagolni,mi? Dehogy nem. A férfiak is ugyanúgy eltunyulnak meg nem foglalkoznak magukkal.

Én is tudok ilyenekről, akik házasság közben prostikhoz járnak. Elég undorító. Akkor minek házasodik az ilyen?!

Egyébként meg ha valakit szeretünk akkor csak visszatudjuk magunkat fogni nem? Az baromság, hogy jaj evolució meg mit tudom én, hogy ez meg van a férfiakban. Nincs meg, ha valakit Igazán szeret! akkor nem csinál ilyet a másikkal. De annak magyarázhatod, aki igazán nem szeretett még senkit. Az ilyeneknek nem házasság kell, még csak tartós kapcsolat sem. Maradjon egyedül, és akkor maximum magának okoz bajt meg keserűséget.

2011. júl. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Vannak is ilyen házasságok, nagyon is a szemünk előtt, csak általában nem tudják, nem is feltételeznék róla! Ezek nagyon szép kirakatházasságok, meg is van a szeretet, a kötődés a férfi részéről is, de hogy az asszonyok lelkében mi zajlik, azt már csak ők tudhatják, de működik.

Ez nem feltétlen így van, sőt! Az ellenkezőjére is nagyon sok példa van.

2011. júl. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyáltalán nem kötelező, és mindkettőjükön múlik.

Egyik sem hanyagolhatja el magát - de a másikat sem.


A nő ha mellőzi az "ugyanhagyma" effektust, és néha meg tud újulni (öltözködés, viselkedés - pl. nem csak szombat délután az ágyban lehet megközelíteni) - az biztos nem marad hatástalan.

2011. júl. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Tudod mi a ciki? Párom munkatársai is ilyenek! Hihetetlen! (7-8 férfival dolgozik, a többség ezen a véleményen van)

Remélem akadnak még igazi férfiak, nem csak ilyen selejt utánzatok!

2011. júl. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%

milyen jó házasságról is beszélünk akkor??? :D

ki is dobnám a fenébe ha így gondolkodna...

2011. júl. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ma 12.21!

Teljesen igazad van, szívemből szóltál. Épp unokatesómmal beszéltünk erről a múltkor, hogy szoktuk figyelgetni a párokat, és a legtöbb esetben azt látjuk, hogy van egy bomba dögös nő, (30-40-es), belőve a haja, csinos ruha rajta, smink, a párjának meg lóg a sörhasa, trikóban megy ki és bőven borostás...Sok ilyen van.

Amit a kérdező ír, az baromság:) Sok-sok példa igazolja...Beállítottság kérdése. Igenis vannak olyan férfiak, akik tényleg tudnak szeretni, rendesek, és nem vágynak arra, hogy fűnek fának betegyék a péniszüket...

19/l

2011. júl. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 TOMAtm ***** válasza:
0%

szerintem meg nincsenek.aki meg azt mondta h fentebb h vannak ilyen pasik akik nem nem soha,na azok az evolúciós zsákutca.ja és alkalom szüli a megcsalást,nem kell mást gondolni! aki azt hiszi h az ő férje marhára hűséges,az kérjen meg egy 20 éves bomba csajt h másszon rá a férjére.

na mind1,gondolom megkapom a lepontozást,mert ugye nem vagyok egy véleményen a csordával.meg az itt válaszolók kb mind1ike nő,szóval pláne.

30 éves férfi vagyok.eszemben sincs nősülni,a munkatársaim mind férfiak,vagy megbánták h megnősültek,mert most csalják a feleségüket(egy olyan helyen dolgozom ahol minden pasira jut 200 nő) vagy azon a véleményen vannak mint én.

2011. júl. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!