Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem nem illünk össze,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem nem illünk össze, és szakítani szeretnék. Várjak vele, hátha megváltoznak a dolgok?

Figyelt kérdés

Tegnap minden rendben volt, ma úgy gondolom, nem illünk össze (nem tudnék okokat mondani..).

Szakítsak vele holnap, vagy várjak egy hetet hátha rendbe jön minden? (És esetleg holnap másként fogok gondolkozni?)


2009. márc. 27. 20:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom friss a kapcsolat. Ha az elején már így érzed, szakíts vele és ne húzd az agyát, mert lehet vársz egy hetet, még egy hetet, stb...Csak neki lesz rosszabb amikor kidobod.
2009. márc. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Pont 1 héttel ezelőtt jöttünk össze...
2009. márc. 27. 20:33
 3/13 anonim ***** válasza:
Mindenképpen várj még vele, ne hamarkodd el a dolgot, mert egész életedben bánnád, beszélj vele erről, ha szeret akkor meg fogja érteni hogy te ezt érzed, a másik hogy 1-ik napról a másikra így megváltozik benned valami, ez nem jó..mindenképpen várj még..:)
2009. márc. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
57%
Én is így voltam a barátommal! Kb 2 napig dúlt a láw, de utánna az volt a fejemben, hogy nagyon nem passzolunk. Szakítottunk is. Ezután még kétszer összejöttünk nagyon rövid időkre, de nem változott semmi! Ami nem megy, azt nem kell erőltetni!
2009. márc. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
30%
Hát nézd én tönkre tettem magam egy ilyen őrlödös szerelmes dolgoban pár éve hát nemjó szóval ne probáld ki ha véletlenül egyedül van odamész hozzá és ilyen kedvesen aranyosan elkezdesz vele dumálni hogy milyen órád lesz meg ilyesmi aztán szemezz vele sokat ha meg nagyon nem megy indulj el felé és egyszerűen kapcsolj ki és kérdezd meg tőle hogy nincs e kedve elmenni veled vhova ne tedd tönkre magad legyetek boldogok ezt kivánom tiszta szívemből egy 16 éves srác
2009. márc. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez mind nagyon szép kedves 16 éves srác!


De ez hogy jön ide?

18/F

2009. márc. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Félek, hogy meg fogom bántani, mert én erőltettem, hogy járjunk.
2009. márc. 27. 20:56
 8/13 anonim ***** válasza:
Nőj fel és tudni fogod, kitől mit akarsz...Te erőlteted, aztán meg te akarod dobni :S Ezért kéne felnőni a párkapcsolatokhoz szellemileg is...
2009. márc. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
De ha egyszer nem jó vele? Azt hittem jó lesz, amíg barátok voltunk, más volt.. és nem jó ez így...
2009. márc. 27. 21:06
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi nem jó vele??

Hány évesek vagytok hogy nem tudjátok eldönteni hogy mit akartok?

Szerintem próbáld meg vele, talán változik a helyzet...

2009. márc. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!