Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy e36 os m3 as bmw fentartás...

Egy e36 os m3 as bmw fentartása mennyibe kerül? Itt gondolok egy átlagos biztosításra átlag fogyasztásra (nem padlózva) és a külömböző adókra.

Figyelt kérdés
Kérem hogy azok írjanak akiknek sejtésük is van, és nem csak rávágják hogy sok. A kérdést meg nem kiváncsiságból, hanem autó vásárlása miatt teszem fel. A hasznos válaszokat előre is köszönöm!
2009. nov. 3. 14:49
 1/3 anonim ***** válasza:

sokba

mert pl a műszakinál nagyon drágák hozzá az alkatrészek meg maga a műszaki, megha vmi elromlik akkor a gatyád is rámegy az új alkatrészre

ennyiért sztem 1 3-as golf jobban megéri

2009. nov. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy olyan autóm van, ami nem mai darab, és az országban nem sok futkároz belőle, így én tényleg mondhatom, hogy nehéz és drága hozzá alkatrészt találni. Kötelezőt 88 ezret fizetek évente, a műszak 50 ezer 2 évente, a zöldkártya 15 évente, 100 km-en 11 liter benzint eszik, átirtatáskor (mivel 1.9-es) fizettem 36 ezret, a többi ezekhez képest kevesebb. Szerintem ennél olcsóbban jössz ki azzal a járgánnyal.
2009. nov. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hogy jönne ki olcsóbban ha a tiéd 1-9-es az m3-mas pedig 3000-res és alapból sokkal többet eszik.
2010. aug. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!