Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? 8 év ismerettség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? 8 év ismerettség után nagyon megtetszett az egyik osztálytársam. Elhívtam, egy hónapig randiztunk/jártunk, és akkor azt mondta ő ezt nem tudja folytatni mivel az osztálytársaink folyamatosan ezen csámcsogtak.

Figyelt kérdés

Utána még beszéltünk és azt mondta ha nem lennénk osztálytársak, vagy az érettségi után gondolkodás nélkül igent mondana bármire. Kicsit cinkes magyarázatnak tartom de úgy érzem igazat mond.

Mit csináljak, kérdezzem meg megpróbáljuk-e titokban most, várjak míg vége a sulinak v próbáljam meg elfelejteni? Már majdnem egy hónapja szakítottunk de még mindig sokat gondolok rá. 17/F


2009. márc. 27. 22:07
 1/7 anonim ***** válasza:
majd kinövöd gyerekes dolog nállunk is volt 1csaj+srác összejöttek 2-3hét után nem szóltak be nekik 17/f
2009. márc. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
megint én mondjuk ha engem ijen érne vagy elengedném a fülem mellett vagy átmennék burt reynolds-ba (ha nem lányok pofáznak) akkor kicsit kevésbé udvarias megoldással rendzném le.
2009. márc. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
A csajodat tartsd rövidebb pórázon! Kényelmetlen neki ha pletykálnak rólatok? Világosítsd fel hogy a munkahelyén szintén pletykálni fognak a ti kapcsolatotokról is, szóval ne ez legyen a szakítás oka.
2009. márc. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle, hogy esetleg szégyellte-e, hogy veled jár, ha már akkora probléma számára, hogy mások erről beszélnének. Másrészt meg simán megtehetné a másikért, hogy elengedi a füle mellett az ilyeneket.

Hihetetlen, hogy még 17 évesen is vannak ilyen gyerekes hülyeségek... bár szerintem inkább kamu ez a válasz.

2009. márc. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én meg úgy gondolom nem mond igazat, ha nem szégyell téged akkor miért lenne gond ha rólatok beszélnek az osztályban? Én is jártam osztálytárssal, ott is ilyenek voltak a többiek, de engem sosem zavart. Persze lehet hogy túl gyerekes még, jobban érdekli hogy mások mit mondanak mint te. De akkor hagyd a fenébe, felejtsd el.
2009. márc. 28. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az én barátom is az osztálytársam, mi másfél éve vagyunk együtt, és nálunk ez úgy ment, h én nem akartam, h úgy berobbanjunk egyik napról a másikra h csókolózás stb, hanem szép lassan bevezettük, és minket nem piszkáltak, normálisak nagyon, és meg is szokták kérdezni h "mióta is vagytok már együtt?" meg nagyon fogják a pártunkat :)

Egyébként sztem is gyerekesek az osztálytársaitok, bár sztem a csajnak se kellene törődnie azzal, h mit mondanak mások.

Amúgy te is tudod biztosan, h minden pletyka 3 napig tart :)))

Na mind1, én szorítok nektek, hát ha sikerülne, bár ez a "titokban" járás nem biztos h a legjobb megoldás.

17/L

2009. márc. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ócska kifogás, a helyzet az hogy nem akart megbántani és ezzel vonta ki magát alóla. Ilyen csajra várnál érettségi utánig?? Felejtsd el és keress mást.
2009. márc. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!