Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány osztálytársam és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány osztálytársam és feljött hozzám, most vagyok elsős középsuliba, történtek dolgot. Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Amúgy mindenki szerint legszebb csaj a 9-ben. Hát kettőnk "kapcsolatában" sok érdekes dolog van. Például; hogy neki van barátja, 1,5hete még nem is beszélgettünk. Most meg már meztelenre vetkőzött előttem és nem unatkoztunk. Azt mondja, hogy jobban szeret mint a barátját, de nem akar vele szakítani "én nem birok" indokkal. Engem nem zavar a barátja, mivel vele heti 1-2szer találkozik én meg heti 5-6szor vagyok vele sulin kívül több órát. Nem tudom mi lesz velünk :S Veletek már volt ilyen?
2011. nov. 27. 14:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy tipikus kiskamasz ribanc, ne vedd magadra nem bántásból mondom.

Ha ilyen a hozzáállása akkor legyen ilyen a tied is, használd ki, mást úgy sem tehetsz. Az ilyenek nem értenek a logikus érvekből, sőt lehet 20 évesen se fognak. Lényeg hogy próbáld meg kerülni az érzelmi kötődést egy ilyenhez mert te cseszel rá különben.

2011. nov. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi szépen : ) Először majd csinálok vele egy komoly beszélgetést, és ha nem dönt, vagy nem számomra pozitívan akkor vége. Én így gondoltam.
2011. nov. 27. 15:09
 3/9 anonim ***** válasza:
45%
Ba*d meg párszor aztán küldd el a francba! :D
2011. nov. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Feldmütze ***** válasza:
Azt tudom mondani mint az első! Nem ismerlek, tehát nem azért mondom hogy kib.sszak veled, de ha aztmondaná, hogy szakít a másikkal és veled lesz, akkor járnál vele? Én biztos nem tudnék benne megbízni ... szerintem hagyd azt a komoly elbeszélgetést, ne mond neki hogy szakítson a sráccal. Fiatal vagy, 'használd ki' a legetőséget, szexeljetek, ha ezt a másik srác nem veszi észre ... Fiatal vagy, élvezd az életet :)
2011. nov. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ja és azt lehagytam hogy 1 hete lett vége a majdnem egy éves kapcsolatomnak. : D
2011. nov. 27. 15:23
 6/9 anonim ***** válasza:
De rossz..Komolyan összejönnél egy ilyen könnyűvérű csajjal csak azért mert ő legszebb 9. évfolyamon?:D
2011. nov. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Velem pont ilyen volt, én is lány vagyok..Végül szakítottam a barátommal "y"-nal de "x" ennek ellenére nem járok csak suli után mi is így elvagyunk.:) az én esetemben te lennél "x"
2011. nov. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nemcsak velünk történik ilyen.. : D
2011. nov. 27. 19:14
 9/9 anonim ***** válasza:
ő rib@nc, te meg hülye vagy, csak kihasznál mindkettőtöket, amíg nem talál jobbat
2011. nov. 28. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!