Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kikből van több egyedülálló a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kikből van több egyedülálló a 20-as éveikben, férfiak vagy nők?

Figyelt kérdés

Nem, nem a szinglire gondoltam, az nem egyenlő az egyedülállóval.

Azért kérdezem, mert olvastam olyat, hogy több az egyedülálló férfi. De kérdésem, hogy ez hogy lehet, mikor a férfiak és a nők kb ugyanannyian vannak?


2011. júl. 3. 18:02
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
64%

Besz*rok te hülye vagy, vagy csak nem forogsz.

A maradék 10 nőből 5 30 feletti férfiakkal jár. Tehát 10 egyedülálló férfi van, és 5 egyedülálló nő (a férfiak ritkán kavarnak idősebb nővel, illetve sokkal fiatalabbal is rátkábban -annak ellenére hogy egyre népszerűbb megoldás- mint amennyi nő idősebb férfival.

2011. júl. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Nem lehet ilyen baromságot meg mondani, hogy a 2x éveseknél...

Mindenkinek lehet fizikai, mentális betegsége. Lehet szép, ronda...Lehet a vallása nem enged ezt azt...

Szóval hagyjuk...

Azt lehet megmondani max, hogy melyik nemnek lenne több lehetősége, ha adott xyz feltétel megvan adva. Vagy az összes ember összes tulajdonsága. Szóval fölöslgesen ezen filozofálni.

2011. júl. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Tudom, én nem vettem figyelmbe a kort, de baromság és semin nem változtat, hiába mondunk valamit. Nem lesz igaz.
2011. júl. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
60%
De változtat, baromi egyszerű belátni... Illetve általános társadalmi jelenségként is előjön. Lásd a GYIK-en a sok "Miért nincs nőm?" kezdetű postokat 2x éves férfiaktól (ennél jóval kevesebb nő tesz fel ilyen kérdést) Illetve csak kissé kell kinyitnod a szemed, hogy meglásd a sok megkeseredett, besavanyodott 30as csajt.
2011. júl. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

"De változtat, baromi egyszerű belátni... Illetve általános társadalmi jelenségként is előjön. Lásd a GYIK-en a sok "Miért nincs nőm?" kezdetű postokat 2x éves férfiaktól (ennél jóval kevesebb nő tesz fel ilyen kérdést)"

Ilyen szempontból akkor ez is lehet igaz, hogy a férfiak jobban értenek a géphez és megtalálták ezt az oldalt. ami szintén baromság.


Látok én megkeseredett férfit is bőven.

2011. júl. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
0%

Jó persze lehet írni, hogy 20 éves nőnek könnyű pasit találni a szegény kis csúf 20 éves fiúnak meg nem.

Miért akarna 20 éves nő párt magának minden ráon??

Ilyen kérdések is vannak a GYK-n, hogy 20/l és tetszik egy 16-f ez ciki?

2011. júl. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
0%
Na meg már most, ha van 4 csúf 2x éves, aki GYK függő, attól még a többi 20 éves pasi simán találhat magának tiniket pl.
2011. júl. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Persze, csak általában a társadalom elítéli a 15-17 évesekkel kavaró 20x férfiakat, meg annyira nem is jók párnak általában, túl gyerekesek.
2011. júl. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
0%

Hát nem tudom. Akkor sem vagyok benne biztos, hogy olyan nagy az eltérés...Nem hiszem, hogy minden 2x éves nőnek a 3x pasi kell.

De ha úgy vannak a dolgok, hogy 1 szép pasi van és az összes 2x éves lány vele d..., akkor lehet igaz, hogy a férfiak többen vannak egyedül. De hát a pasinak viszont van választási lehetősége, ezért a csúf lányok gondolom azonnal kiestek.

2011. júl. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
51%
Én most cska hangosan gondolkozom, nem mondom, hogy csak ezek számítanak vagy hogy igazam van. Tény, hogy nőnek könyebb pasit szerezni, de nem jelenti azt, hogy szerez és xx évest.
2011. júl. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!