Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy vagytok vele? Srácok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vagytok vele? Srácok hogyan van az nálatok, h van egy lány aki teszik és futok utána közbe meg egy másikkal meg ágyba bújtok? Akivel ágyba bújtok azzal miért nem akartok járni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 3. 19:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mert az csak azért kell mert jobb a recskázásnál, Illetve azért is kell mert a lánnyal aki után futunk nem biztos hogy összejön.
2011. júl. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
mert azzal csak a f*szomat nedvesítem
2011. júl. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

1.nem futok egy lány után sem

2.attól még hogy szexelek egy lánnyal simán lehet belőle komoly kapcsolat is

2011. júl. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
én azért kérdeztem mert nálam mindig ez van , az illető ágyba bújna velem de közbe más kellene neki és mindig ez van:(
2011. júl. 3. 19:33
 5/16 anonim ***** válasza:
a kettő sok esetben kizárja egymást.
2011. júl. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
majd kinövöd, gimiben ez van.
2011. júl. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
nem vagyok gimnazista .de most tényleg nem értem én ezt még akinek barátnője van az is rám tapad mindig de normális nem nagyon
2011. júl. 3. 19:37
 8/16 anonim ***** válasza:
Valószínűleg van valami kiemelkedő tulajdonságod amit kiakarnak próbálni. Pl extra nagy a melled. Olyannal nem szívesen szoktak járni, de egyszer kipróbálni nagyon jó. Ilyesmi lehet (nem csak mell).
2011. júl. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
lehet olyan csúnyának tartanak ,h csak arra vagyok jó?
2011. júl. 3. 19:38
 10/16 anonim ***** válasza:
Sajnos az ember nem mindig kaphatja meg azt akit igazán szeretne. Ez a reménytelenség egyrészt leviszi az önértékelést, másrészt szexuálisan is eléggé frusztráló. Sokan (mind nők mind férfiak) ezt felejtő dugásokkal orvosolják. Keresnek valakit akitől sem érzelmileg sem emberileg nem érzik magukat függve, de fizikailag vonzónak tartják. Ezzel akkor nincs is baj, ha a dolog kölcsönös. Az ilyen lehet egyéjszakás vagy rendszeres baráti szex.
2011. júl. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!