Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol van az a határ ameddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol van az a határ ameddig egy barát elmehet a másikkal? (fiú-lány) Mikor van azz amikor azt mondod, h ezz már nem barátság?

Figyelt kérdés
2009. okt. 29. 09:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%
Egy lánnyal is ott a határ, ahol egy fiúval. Amit nem tennél meg egy fiúval, azt a barát-nőddel sem, amit barátság van kettőtök között.
2009. okt. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%

???

Ha picit konkrétabban fogalmaznád meg a kérdésed az nem ártana.

A barát az barát.

2009. okt. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
49%

Amikor rájön, h az "azz"-t meg az "ezz"-t egy z-vel írjuk. :P


Egyébként meg nem nagyon van ilyen határ. Nekem van olyan barátom, 2 is, akikkel már szexeltem (ők lányok én pasi, nem félreérteni :P). Semmi több, de lefeküdtünk. Az egyikük többet is szeretett volna, de nem lett volna jó 5let és ezt ő is tudja.


Ha viszont tisztázzátok a kapcsolatot, meg h jártok, az más... Az lehet a határvonal.

2009. okt. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

ezt most úgyéred h csak barát....szóval h nemjártok hanem csak egy barát...am én az olyanbarátaimmal akik csak barátok:)

max addig megyek el h megölelnek v h ha mondjuk szülinapom van akkor puszi puszi és ennyi;) a csók sztem már több mint barátság:)

2009. okt. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez abszolút személyfüggő. Valaki lelkiismeret-furdalás nélkül ölelkezik-puszilkodik másokkal együttjárás nélkül, de nekem spec már egy ölelés is sok lenne. Azt se engedném, hogy a kezemet megfogja, hiszen a szerelmes párok járnak így, ez is egyfajta "jelzés" a világnak, hogy összetartoznak.
2009. okt. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
én arra értettem amit az utolsó 2 válaszoló leírt. és köszönöm a válaszokat.
2009. okt. 29. 09:50
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem néha egy ölelés belefér, hideg vagy vmi baj esetén kifejezetten jól jön. :) Néhányukkal esetleg puszi-puszi viszonyban is vagyok. De a csók pl. már nem barátok közt szokott megtörténni... szóval vhol itt a határ szerintem...
2009. okt. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%

Kedves kérdező!

Azt kell h mondjam, vagyis írnom, hogy egy nagyban függ atól, hogy mennyire vagy jó barátságban az illetővel. Az a legfontosabb kérdés h alapból te az illetőt a barátodnak vagy többnem is tartod e.

Jelenleg nekem is van két nagyon jó barátom, az egyik fiú a másik lány( én csaj vok amúgy) , és a hímnemű barátom állandóan aggódik, hogy én nehogy félreértsem amikor megölel, amúgy azt tudni kell h mi egyfolytában ölelkezünk, és én ezt imádom, nem azért, mert én többet szeretnék mint barátság, csak azért mert ez nálunk az egymással való törődés jele. Többen itt azt írták, hogy nekik már az ölelés sem fér bele, hát nálam igen, szóval ez nagyon változó. Személy szerint nekem ilyen baráti szex meg csók már nem férne bele, ne is haragudjatok, de nem tudnék a haverommal közösülni, ha ilyen lenne az már több lenne mint barátság. ( Túl a barátságon :P) ennyi, kicsit hosszú lett bocs

2009. okt. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hali!Véleményem szerint is,mint egy két előttem írónak is, az ölelés és az 'arcra'puszi a legfelső határ egy barátságban.A csók,simizés,tapizás és ezen túl, az már átgázolja a baráti kifejezést.Pl.:volt itt az oldalon egyszer valaki aki írta a barát kérdést,nos neki az volt a sztorija,ha éppen szakít a partnerével akkor a BARÁTnőjével szokott összejönni szexelni,amíg nincs senkije.Szóval szerintem azt nem lehet a barátság kifejezésbe húzni,ha valakinek alkalmi szexpartnere van.
2009. nov. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hali!Mindenkitől kérek elnézést ha amit most írok nem helyes!!Csak a 10-29 09:19 -es beírás miatt,mert lehet hogy elferdülnek lassan a kifejezések értelmei, és ez félrevezető lehet.Talán egy ismeretség az ISMERŐS-sel kezdődik.Nos amíg két fél közt semmi szexuális töltetű dolog nincs ,csak jól elvannak(érdeklődési kör,dumálás)addig lehetnek HAVEROK,BARÁTOK.Ha fiú-lány közt elindul valami, akkor a CSAJOM,PASIM,PÁROM. Fére csúszó érzelmi hiányos esetben csak SZEXPARTNER. Esetleges eljegyzés után MENYASSZONY,VŐLEGÉNY a többi remélem tiszta...
2009. nov. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!