Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy sráccal, aki 6 évvel idősebb nálam. Elég kisfiús a korához képest külsőleg, belsőleg. Olyan, mintha 18-19 éves lenne.

Anyukám nem tud róla, hogy együtt vagyunk, bár nem rég óta. De ebben a fiúban megtaláltam azt, ami nekem kell. És ő is úgy fogad el, ahogy vagyok. Nem vagyok fiatal, ahhoz, hogy ekkora korkülönbség annyira soknak tűnjön. Viszont anya nem fogadná el... És félek neki elmondani. Titokban találkozgatunk, de már jól esne neki beszámolni, hogy hová is megyek. Nem díjazná a korát a srácnak. A családom többi tagja sem, de előttük anya falazna szerintem, ha sikerülne megértenie. Fontos lenne, mert szenvedek. Már régen láttam a barátom, mert anya nem enged barátnőmhöz, aki ott lakik, mint a fiú és így tudnánk kicsit találkozni, mielőtt a barátnőmnél aludnék. Csak így tudjuk megoldani a találkát, mert nem olyan közel lakik hozzám. A másik lehetőség, hogy egy városban találkoznánk, ami mindkettőnkhöz közelebb van, de akkor anyunak hazudnom kell. Nem mehetek minden 3. nap vásárolgatni..... :S


Ti mit csinálnátok a helyemben? Húznátok amíg lehet a hazudozást, vagy elmondanátok és vállalnátok a következményeket, ami lehet az, hogy nem enged vele? Vagy szakítanátok... Sajnos nagyon kötődöm már hozzá, és ő tényleg az, akit el tudnék képzelni hosszú távon magam mellett......

Nemet és kort légyszi:) Köszi


2011. júl. 3. 20:43
 1/3 A kérdező kommentje:
Ha tudna róla, könnyebb lenne... De nem értené meg, vagyis én így ítélem meg, mert ismerem anyut. De azért tud meglepetést okozni:)
2011. júl. 3. 20:45
 2/3 maziii válasza:

Én nem hazudnék a helyedben , mert 1x úgyis minden kiderül.

Miért nem ülsz le anyukáddal és mondod el neki, mit érzel, hogy szereted ezt a fiút és, hogy neked fontos?

Én tuti elmondanám és, ha látja anyukád őszinte vagy, akkor ő is biztosan másképp áll a dolgokhoz.

Sztem ne szakítsz a sráccal, ha szereted, de mindenképp beszélj anyukáddal.

26(L)

2011. júl. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tudom, egyszer ki fog derülni. Csak nem tudom, hogyan. Elég rövid pórázra fognak, és ez akkor se lenne másképp, ha már tudnának róla. Félek, hogy ez a kapcsolatunk rovására menne.
2011. júl. 3. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!