Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok, és még sosem volt barátnőm, sőt még soha nem is volt semmilyen kapcsolatom egy lánnyal sem. Ha buliba vagyok akkor is félek odamenni a lányokhoz, és a pia nem segít egyáltalán. Igazából egy kis reményt se látok, hogy nekem valaha is lehet akármilyen kapcsolatom lánnyal, mert nagyon gátlásos vagyok, ha lányokkal kell beszélni, és nagyon frusztráló már, hogy azt látom, hogy egy csomó haverom milyen boldog a barátnőével, és én még csak egy csókig sem jutottam soha, és érzem legbelül, hogy nekem is ez kéne, hogy végre igazán boldog legyek, de sajnos azt is tudom, hogy a gátlásosságom miatt szinte lehetetlen, még az is, hogy szóba álljak egy lánnyal, és nem tudom miért vagyok ilyen, mert a családban mindenki túl volt már ilyen idősen pár kalandon, és én is nagyon szeretnék már pár ilyet.
2011. szept. 2. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:

18 éves koromban csókolóztam először.

Bátyám meg 20 éves korában, szóval nem vagy semmiről se lekésve.

Én még mindig szűz vagyok 19 évesen :)


Amúgy nyugodj meg, nem változik meg az életed egy csapásra attól, hogy barátnőd lesz.


Ha van egy lány aki tetszik Neked, akkor ha nem is mersz beszélni vele, legyél a közelében, figyelj oda rá, pl adj neki egy tollat, ha kifogy a sajátja, vagy adj neki zsepit ha nincs neki meg ilyenek. Idővel majd meg mersz szólalni. Az első csók után pedig sokkal magabiztosabb leszel.

2011. szept. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tudom nehéz, de próbálj felóldódni, beszélgetni velük, hidd el akkor összejön. L
2011. szept. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Meleg vagy?
2011. szept. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem
2011. szept. 2. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!