Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
A barátom egyetemista,én gimis vagyok,ez az utolsó évem.Az a baj,hogy amikor a barátommal együtt vagyunk minden szép és jó,mondja hogy szeret,odabújik,stb,tényleg jó vele minden,érzem hogy szeret engem,de amikor nem vagyunk együtt,akkor alig keres,alig beszél velem,miért van ez?Amikor nem vagyunk együtt,mindig megfordul a fejemben,hogy hiányzok e neki egyáltalán,szeret e engem egyáltalán,annyira rosszul esik,hogy atz el sem tudom mondani.Nem akarom én keresni,azt szeretném ha ő keresne engem,már volt hogy én kerestem,de nem akarom hogy mindig csak én érdeklődjek felőle.Mit gondoltok? : (
2011. szept. 28. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
mondd el neki is ugyanezt, amit ide leírtál!
2011. szept. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Teljesen megértelek!

Mivel én szintén egy kapcsolatban vagyok és már volt köztünk is ilyen féle zavar ezért biztosan tudom hogy ha van valami gond azt vele meg kell beszélned.

Ezt csak ti ketten tudjátok megoldani!

De ha nem lépsz hogy valami gondod van akkor a probléma még sokáig kínozni fog téged..

2011. szept. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
az a baj h a lányok nem értik meg ha egy fiú jár veletek akkor nem minden körülöttetek forog. Az egész biztos h szeret téged de ne akard h a budin ülve is keressen mert ha mindíg mindent tudni akartok egymásról akkor ez előbb utóbb el laposodik és annyi lesz a kapcsolatotoknak. Jó az ha kicsit nem tudtok egymásról mert lesz miről storyzni plusz személy szerint azt mondom h ha már egy fiú jár egy csajjal nem kell minden egyes percet vele tölteni met barátai is vannak ővelük is foglalkozni kell gondold ezt át ;)
2011. szept. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi : )
2011. szept. 29. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!