Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hallottatok már ekkora tragiko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hallottatok már ekkora tragikomédiát? Tönkretette haverom (magát is) és azt mondja, állj talpra?

Figyelt kérdés

Egy nagyon hosszú történet lenne ez, úgyhogy rövidre fogom.

Haver: huszonéves. Csaja: Tizenéves.

Veszekedés, csaj kicsit idióta, haver kicsit pióca. Szakítás, haver teper. Csaj elutasít.

Haver porig alázza magát, csaj még mindig elutasít.

Haver karikás szemekkel, zombiként próbálkozik, csaj még mindig elutasít, aláz.

Haver idegroncs, már hajszál híján őrült, csaj még mindig elutasít, aláz, barátját ráküldi.

Haver már nem lát megoldást (kapott tőlem tarkónverést, de amikor megígérte, hazamegy, akkor), a lány lakása elé ment, csomószor, csaj még mindig elutasít, és persze feljelenti zaklatásért.

Haver *bamm*, szinte bekattan, csaj végre hozzászól: Na, akkor most már állj talpra. Most már sikerülni fog.

A haver s*gg, ez nem vitás, de hogy a csaj sem túl elmés, az is biztos.

Ilyet még nem hallottam: feljelentés hatására álljon talpra valaki.

Történt Nálatok hasonló tragikomédia?


2011. júl. 3. 21:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi ezen a tragikomédia?Meg lett mondva neki, hogy nem, ha nem ért ebből az az ő baja, ne csodálkozzon ha feljelentik, tovább is mehetett volna, rengeteg csaj van.

21f

2011. júl. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem a feljelentés a lényeg. Hanem az egész szituáció, történet. A slusszpoén meg a végén a feljelentés után az "állj talpra!". :)
2011. júl. 3. 21:08
 3/6 tetro ***** válasza:
mi van?
2011. júl. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem jelenti fel akkor maradt volna a helyzet szóval ezzel hogy feljelentette, megadta a kezdőlökést ahhoz hogy a haverod békén hagyja és esetleg meg is utálja :D Ezért szerintem jó szöveg.
2011. júl. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

egyetértek a csajjal.

ha szakítás után elkezdek kételkedni,hogy jól tettem e, és a pasi megalázkodik előttem,könyörög nekem, azzal csak megerősít hogy jól tettem. legyen már férfi.. az ilyenek az igazi papucsok.

2011. júl. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ne más problémáját akard megoldani, inkább írjál még ilyen egyperceseket, és adasd ki Örkény után szabadon címmel, mer' az a rész te'ccett!

:)

2011. júl. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!