Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyennek tartjátok a görögöke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyennek tartjátok a görögöket? Miket hallottatok, tapasztaltatok róluk?

Figyelt kérdés
Köszönöm.
2011. júl. 13. 18:59
1 2
 1/14 Moszuke ***** válasza:
ott most pénzügyi válság van úgy tudom
2011. júl. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Az emberekre lennék kíváncsi, nem az országuk állapotára.-.-
2011. júl. 13. 19:06
 3/14 anonim ***** válasza:
az emberek hangulata lég cefet a fennt említett probléma miatt...
2011. júl. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Zuperapuka ***** válasza:
...de még mindig jobb, mint nálunk
2011. júl. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Voltam Görögországban és kedvenc országommá vált - Magyarország után természetesen. Ennek nagyrészt a görög emberek is az okozói. Amikor ott voltunk, csak jó tapasztalatokat szereztünk. Mosolygósak, kedvesek, figyelmesek, segítőkészek voltak. Bárkivel lehetett angolul beszélgetni, a 13 éves kisfiútól elkezdve a 60 éves bácsiig. Mindenhol örömmel fogadtak minket és meg sem próbáltak átverni sehol, sőt. Nagyon korrekten állnak az emberhez. Mondhatnánk persze, hogy ez a természetes, ha már belőlünk élnek, de sajnos ez nem igaz, Bulgáriában ennek az ellenkezőit tapasztaltuk. Ott még attól sem kellett tartanunk, hogy meglopnak. A bevásárlóközpont előtt a kis nő nyugodt szívvel otthagyta a tető nélküli kocsijában a kistáskát, míg elment vásárolni, és mikor visszament, ugyanúgy ott maradt.

Igaz egyszer csak azt vettük észre, hogy eltűnt a gumimatracunk. Már kezdtünk mérgelődni, mikor mondták, hogy előfordul, hogy a gyerekek kölcsönveszik a látszólag használatlan dolgokat. Amikor odamentünk a medencéhez és épp szólni akartunk, a gyerek rámutatott a matracra, mi bólogattunk, hogy "igen, ezért jöttünk", és mosolyogva azonnal hozta is ki nekünk.


Szóval csupa csupa csupa jó tapasztalat. Itthon is mindig elmegyünk a görög kisebbség estjeire és nagyon kedvesen fogadnak minket, tanítgatják a táncaikat, sokat nevetgélünk stb. Éppen ezért idén is megyünk Görögországba. :)

2011. júl. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó. Ilyen választ szerettem volna.


Milyen estekre szoktatok elmenni és hova? Van valami konkrét görög zenekar esetleg?

2011. júl. 13. 21:11
 7/14 anonim ***** válasza:
Október 28. a görögöknél nemzeti ünnep, ezen alkalomból a helyi Görög Kisebbségi Önkormányzat úgynevezett görög estet szokott szervezni nálunk és biztosan máshol is. Ilyenkor eljönnek a helyi görögök és néhány érdeklődő. Van egy rövid műsor, aztán görög ételeket készítenek, közben pedig táncház van. Hatalmas buli. :) Ugyanaz a görög zenekar szokott fellépni, a Mydros. Nagyon jófejek és jól is zenélnek. :)
2011. júl. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Az nagyon jó lehet:)


És ennek a Mydros-nak a tagjait is ismered?

Lehet hülye kérdés lesz, de a férfi tagok szoktak csajozni? Van közöttük olyan?

(bocsi, hogy kérdezgetlek még, remélem nem zavar)

2011. júl. 13. 22:18
 9/14 anonim ***** válasza:

Semmi gond, szívesen válaszolok, ha tudok. :)


Nem mondanám, hogy ismerem őket, még egyszer régebben váltottunk pár semleges szót. Fogalmam sincs, hogy szoktak-e csajozni, én általában szórakozom ott, ők meg zenélnek. :)


Csak nem egy görög pasit akarsz felszedni mindenképp? :D

2011. júl. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Az az igazság, hogy pont beletrafáltál, ugyanis a Mydros egyik tagja a minap szólított le. Ritka nálam, aki elsőre ennyire megfog. Beszélgettünk, flörtölgettünk. Rendes, aranyos pasinak ismertem meg...legalábbis amennyire meg lehet ismerni valakit pár órácska alatt. Azért is tettem föl ezt a kérdést, mert egyik ismerősöm azt mondta, hogy a görögök általában megbízhatatlanok...és így nem tudom. Azt mondta, hogy meg fog keresni majd fészen. Mondjuk nem is értem, hogy miért nem a telefonszámomat kérte el, de persze ezt nem mondtam neki. Gondoltam, hogy ha már ő mondta ezt, így mihamarabb bejelöl. De sajnos ez nem történt meg eddig..

hát szóval ez a helyzet:)

2011. júl. 13. 22:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!