Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kérdezgeti állandóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kérdezgeti állandóan anyám ki a részleteket, mikor talizok valakivel? Nem esik le neki hogy csak kamuból mondom?

Figyelt kérdés

Koleszos voltam így eddig nem volt gond a fiúkkal való találkozás, ismizés, most viszont itthon vagyok. Ma taliztam egy sráccal, anyám tudja hogy meleg vagyok, viszont nem merem elmondani neki hogy szoktam fiúkkal talizni, így most is kamuztam. Már mikor mentem el részleteket kérdezgetett, hogy kihez megyek, hova, mivel megyek. Mikor megjöttem mégegyszer megkérdezte, hogy na jött ez a lány (azt mondtam ovlt oszttársammal talizom)? Ez alapból idegesít, hogy miért kell kérdezősködnie, mikor csak a belvárosba megyek be, de így meg főleg. Egyszerűen nem merem elmondani neki, hogy van egy fiú akivel ismerkedem, viszont úgy érzem feldobna ha vele lehetnék, és tudom hogy nem hazudhatok egyfolytában mikor talizok vele, meg mi van ha nála szeretnék aludni. Mit tegyek?


19/f


2011. júl. 3. 21:33
 1/4 A kérdező kommentje:
Egyébként alapból nem akarnék minden fiúról beszámolni neki, meg minden egyes randiról, mivel nincs értelme. A komoly kapcsi a lényeg.
2011. júl. 3. 21:36
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha komolyra fordul a dolog, szerintem mondd meg, hogy jársz valakivel... addig meg csinálhatod ezt ami megy, ha neked ez így jó...

(van egy meleg barátom ő is ezt csinálta)

20L

2011. júl. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mondd el neki hogy van egy fiú az életedben.
2011. júl. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az anyák már csak ilyenek... tisztelet a kivételnek!!
2011. júl. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!