Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eléggé összezuhantam. Részlete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eléggé összezuhantam. Részleteket lent leírom!?

Figyelt kérdés
Nem vagyok valami szerencsés párkapcsolatok terén mostanában ezért kicsit magamba is vagyok zuhanva! Valamelyik nap megismerkedtem egy lánnyal végre jól éreztem magam..nha mondom most biztos összejön! Másnap nagyba dicsekszik az egyik haverom,hogy lefeküdt ezzel a lánnyal (ami kiderült,hogy igaz is), egy másik haverom meg smárolt vele.. kellemes érzés volt..még 1 ribanc :S Vannak még értelmes lányok? Megéri még küzdeni? Ki se mozdulok már itthonról lassan,18 éves vagyok anyám állandóan baszogat közben mindig segítek amiben csak tudok! Valami kivitelezhető ötletek van?
2010. dec. 13. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vannak normális lányok de egy nőnek mutatni kell,hogy akarsz valamit tőle:) Mert ha úgy veszi észre,hogy nem akkor ő máshoz megy amúgy jhaa ez 1 ribi volt:D:S
2010. dec. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen vannak még "normális" lányok, bár nem ide tartozik, de ugyanúgy sajna vissza is lehetne kérdezni, mi nőknek érdemes e még küzdeni?

Még fiatal vagy bár én is :D csak biztatni tudlak, remény hal meg utoljára nemdebár ? :P

2010. dec. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hidd el öcsi vannak normális lányok :) Csak tudod az a baj, hogy most ribancnak lenni a divat... De ne add fel! Biztosan találsz egy értelmes lányt aki nem követi ezt a balf@sz divatot. Sok sikert! (Amúgy én is azt hittem, hogy nem találok egy olyan lányt aki teljesen normális és láss csodát találtam ;) ) 22/F
2010. dec. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hidd el vannak még ilyen lányok;)
2010. dec. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!