Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudassam a családommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudassam a családommal és a barátnőmmel, hogy én már a fiúkat szeretem? (én is fiú vagyok)

Figyelt kérdés
2009. márc. 28. 15:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Hogy tudasd? Mondd meg nekik!
2009. márc. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
mondd meg.
2009. márc. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Előszőr a barátnőddel ülj le beszéld meg Vele...Majd ha megbeszéltétek, akkor jöhetnek a szülők! Nehéz lesz, de erősnek kell lenned!Hisz nem rejtheted el az érzéseidet!Mindannyian emberek Vagyunk és csak mert más a szexuális beálítottságunk attól még nem vagyunk se többek se kevesebbek!!!Sok szerencsét és kitartás!Nem fognak pozitívan reagálni rá de a szülőnek meg kell értenie, hogy vmiben más Vagy mint Ők!De attól még a gyermekük Vagy!
2009. márc. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%

Ha eddig még a lányokat kívántad,most meg a fiúkat,akkor nem lehet,hogy biszexuális vagy?Vagy konkrétan egy olyan párkapcsolatra vágysz,ahol egy fiú a partnered?


Mindenképpen erősnek kell lenned,ha a barátnőd szeret,akkor óriásit fog csalódni...és ezt nem rossz indulatból,de ez szerintem nagy csapás lesz neki.A szüleidnek pedig mindenképp el kell fogadniuk a tényt,és el kell fogadniuk téged,olyannak,amilyen vagy!Ha ők ezt nem teszik,akkor nem te leszel a hibás!

2009. márc. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Egyesével mondd meg nekik, mást nem tehetsz. De kezd a legmegértőbbel közülük. Ha te nem mondod el, akkor pletykák következnek, veszekedések, és sok szomorkodás. Szóval előtte készülj fel arra, hogy nem fogadják egyből, lehet, hogy meg akarnak majd változtatni. Készülj fel mindenre, hogy ne érjen meglepetés, hogy a kényes kérdésekre is legyen válaszod.
2009. márc. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
17%
Irj egy bucsúlevelet aztán ugorj a Dunába...
2009. márc. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
44%

Én is meleg vagyok, szerintem ne ronts ajtóstól a házba, még ne tudasd senkivel, várj, ameddig tudsz.

A barátnővel attól még szakíthatsz más indokra hivatkozva. De ha neki kipakolsz, akkor a család is hamarosan meg fogja tudni, szóval fő az óvatosság!!!!

2009. márc. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%

Ha őszinte leszel, meghurcolnak...


kb. 3 ismerősöm járt így ..

2009. márc. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

huuu nehéz ügy.mert igen ha öszinte meghurcolják,ne a dj isten kigyunyolják,vannak még primitiv emberek.de mindenképp el kellene mondanod mindenkiek.egyesével.kezzd a barátnöddel.és ha ö megvan,mondd el a szülöknek is.nemtudom iylen mély a kapcsolatoda barátnöddel...csak akkor avasd be szerintem ha megizol benne,nehogy ö legyen az e lsö a ki meghurcol,csalodottságában.

ha van rá lehetöség,hoyg a szakitás után ne sürün talizzatok,és ne tudja rögtön meg,a valodi okot,akkor szerld le más indokkal és aszüleiddel legyél csak öszinte,ök ha csalodottak si lesznek,és nem akarják elfogadni,akkor sem fognak gúnyt üzni belöled. a barátnönél sajnos fenn áll a lehetöség erre.sok sikert,én szorítok....kitartás,nem lessz e gszerü.ha gondolod irhatsz privit is,hoyga lakul a dolog,ha tudok szicesen segitek.sokszorra z iss egitség,ha meghallgatják az embert.

2009. márc. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
juj tudom sok a hiba....... de tényleg sietek..bocsi mindenkinek.
2009. márc. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!