Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondják, hogy a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják, hogy a nők előbb érnek, mint a férfiak?

Figyelt kérdés
És ha így van, akkor hol vannak ezek az érett nők? A lányok nagy többsége sajnos csak a pénzre, meg az egzisztenciára megy (tisztelet a kivételnek), és mellette teljesen mindegy, hogy a fickó szép vagy okos e. Sokan megalázzák magukat és agyhalott zombiként tűrik, hogy mások játékszere legyenek. Ha tisztelettel közeledsz egy nő felé, vagy beszélgetni akarsz vele értelmesebb dolgokról, akkor vagy hülyére vesz, vagy elmenekül. Nincs önbecsülésük, nem tudják, hogy mit akarnak. Ez a tendencia. Kérem szépen, ez a nagy előbb érés? És most ne sértődjön meg egy lány se ezen, aki úgy gondolja, hogy ő nem ilyen. Ha elmentek mai bulikba vagy szórakozóhelyekre, ti is ezt látjátok.
2011. júl. 4. 04:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen és azok a pasik akik ezeket kihasználják?

egyébként rengeteg olyan van aki nem ilyen csak ők nem hívják fel magukra a figyelmet..

2011. júl. 4. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez engem is rohadtul érdekelne. A lányok többsége olyan, hogy elvárja a férfiaktól azt amit ők sose tennének. :)

Nekünk kell kezdeményezni (igazából ezzel nincsen baj, de mégis minden esetben?), nekünk kell SZINTE eltartani őket, ha hülyülünk gyerekesek vagyunk, ha nem akkor nem tudjuk élvezni az életet. Ha nemet mondunk valamire nem szeretjük őket, ha valamit rosszul csinálunk bénák vagyunk, ha ők csinálnak valamit rosszul és említeni mered akkor te vagy a szemét, mert ők is emberek és hibázhatnak.

Ha kezdeményezel, kapsz egy kösz nemet(jobb esetben), ha nem akkor töketlen vagy. Ha beszélsz másik lánnyal, megcsalod ha ők beszélnek más fiúkkal és szóvá teszed nagyon féltékeny vagy.

És még sorolhatnám. Nem minden lány ilyen, vannak kivételek de azért a nagy átlag ilyen.


Csak azt nem értem, hogy miért kell azt mondani a nőkre, hogy előbb érnek? Ez nem igaz, sok férfi van aki éretlen a korához képest de azért ez csúnya általánosítás és ha a csajtól pár hónappal fiatalabb vagy már mehetsz a levesbe.

Csak azt nem értem, hogy miért olyan jó egy 23 éves faszival lennie egy 14 évesnek?

Sajnos kaptam már megítélést azért mert 1 évvel fiatalabb voltam attól a lánytól, de hát könyörgöm ha esélyt se ad, hogy megismertessem magam vele akkor mit vár???

Ez a baj, sokszor csak a pali korából megítélik az adott személyt a csajok. Persze kivételek vannak, de hát kevés. :(

2011. júl. 4. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát nézd,nyilván komoly kapcsolatot nem szórakozóhelyen találnak legtöbben.

Én csak azóta járok,amióta komoly kapcsolatom van,mert előtte ha akartam ha nem "rámkevertek",nem szálltak le rólam,sőt sokszor a tömegből valaki megfogta a fenekem.

Szerinted egy érett nő ezeket tolerálja?Nem mennék ismerkedni egy falka kiéhezett pasihoz,akiknek csak a dugáson jár az eszük.

Nyilván olyan nők vannak itt,akiknek tetszik ez a helyzet,Te meg nem épp Őket keresed:)

(pesze kivétel mindíg akad)

Talán azért mondják,hogy a csajok korábban érnek,mert a suliba (az én időmbe anno)a lányok már rég a menstruációról beszélnek és amikor elkezd nőni a mellük már azt hiszik kész nők,amikor a fiúk még röhögnek a felvilágosításon és húzogatják a lányok haját.

Szerintem nem lehet álltalánosítani,én mai napig elég kislányos vagyok.Szeretek bújni,becézni,hülyéskedek és nem szeretem a komoly témákat,feszült hangulatot.

Ha értelmes lányt keresel ne diszkóba tedd.

Ha férfi lennék bizony kétségbe lennék esve,mert egy olyan nő ismerősöm sincs akit eltudnék viselni magam mellett.Aki meg rendes az sajnos csúnyácska.

De biztosan vannak,csak meg kell őket találni.Kitartás!

2011. júl. 4. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kedves 05:29-es!

Válaszolnék arra, amit Te írtál! :) /Tiéd volt a legszimpatikusabb/

Egy nőnek nem illik, és nem előnyös kezdeményezni, hisz akkor ő lesz a "tökös" a kapcsolatban. EL leszel nyomva férfiként, majd a nő fog dönteni mindenben és nehéz dolgod lesz, akárhogy is szereted.

Nem a férfinak kell kötelezően eltartania a nőt. Nálunk ez teljesen másként van. A hiteleket az én pénzemből, a ruházati cuccokat és az élelmiszert a párom fizetéséből fizetjük ki.

A párom is szokott hülyéskedni, ahogy írtad gyerekesen viselkedik, de amíg nem viszi túlzásba, addig semmi baj ezzel. De van egy idő miután ezt egy nő, megunja és rászól, teljesen jogosan. És nem csak gyerekes viselkedéssel lehet élvezni az életet.

Ha csak úgy valamire nemet mondatok, és nem adtok mellé magyarázatot, hogy ez most miért is van így, akkor tényleg felmerülhet egy önbizalom hiányos nőben, hogy a párja tényleg nem szereti. De ha a döntésedet szépen megmagyarázod, akkor minden rendben van (legalábbis nálunk így működik).

Azt rosszul gondolod, hogyha rosszul csinálsz valami, akkor béna vagy. Ez nem igaz. Szerintem ha valamit elrontasz az vagy figyelmetlenség, vagy ügyetlenkedés, amivel semmi baj nincs (legalábbis nálunk). Viszont ha a párom szól nekem, hogy valamit elrontottam, akkor megköszönöm, hogy szólt, de csak akkor ha nem durván én lenézően közölte velem. Ekkor általában ezt szóvá is teszem.


És, hogy miért érnek hamarabb a nők/lányok?!

Csak a saját példámat tudom hozni.

Amikor elvesztettem a szüzességemet, akkor balszerencsénkre kiszakadt az óvszer. A párom (akivel még most is együtt vagyok) kiborult. Nem tudta mit csináljon, csak arra tudott gondolni, hogy mit fogunk mi kezdeni egy gyerekkel.

Én nőként/lányként egyből tudtam, pedig fiatalebb voltam akkor (még csak 17éves, ő pedig 19). Szépen nyugodtam összeszedtem mindent amire szükségem volt ahhoz, hogy fel tudják írni a 72 órás tablettát.

Bent a városban találkoztunk a párom legjobb barátjával. Ő segített lenyugtatni a páromat, hogy semmi gáz nem lesz.

Szinte egyedül csinált meg mindent! Ő csak ott volt.


Azóta a kapcsolatunkban én hordom a nadrágot. Lehet, hogy egy férfinak ez szarul esik, de ez így van. Általában én hozom a döntéseket, ő csak támogat vagy az érveket hozza ellene és mellette.


Bocs, ha hosszú lett! :)

2011. júl. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Már megint egy csalódott ember véleményét látom,

aki haragszik a világra,és úgy un block a nőkre,mert képtelen becsajozni...

2011. júl. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves 07:38!

05:29-es vagyok.


Annyit tennék hozzá, hogy túl sok benne a "legalábbis a mi kapcsolatunkban" mondat.

Amit én írtam úgy írtam, hogy nagy átlagban, tudom, hogy nem minden lány ilyen. Az eltartáshoz is odaírtam, hogy szinte. Oda pedig, hogy nekünk kell felszedni őket azt, hogy nincs ezzel baj, de vannak bizonyos esetek, hogy azért egy lány is kezdeményezhet.


Annyit hozzá tennék, hogy persze a nők mindent minden esetben megmagyaráznak, mikor nemet mondanak. :)


Az viszont baj ha te hordod a nadrágot. Azért rendben, hogy ilyenek átlagba a nők mint amit leírtam, de a férfi maradjon már férfi!

Bármit is teszünk így szeretjük a nőket. :)


(Hajnalban ki voltam bukva a barátnőm miatt, talán így érthető a szövegem de ettől függetlenül ez még igaz amit leírtam!)

2011. júl. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
egy-két dolgot megjegyeznék: nem attól lesz férfi a férfi ha ő kezdeményez. és nem a nő fogja hordani a nadrágot hogy ha ő kezdeményez
2016. márc. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!