Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Önbizalomhiány ellen mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önbizalomhiány ellen mit tegyek? :S Kezd nagyon kiakasztani, hogy nem merek semmiben kezdeményezni, félek megszólítani azt a fiút, aki tetszik nekem. Stb.

Figyelt kérdés
2011. máj. 11. 09:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt egyik napról a másikra nem tudod megváltoztatni. Valamilyen sikerorientált tevékenységet kéne végezned. Pl sport, szini szakkor stb. Többet járni társaságba.
2011. máj. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
menj el pszichiáterhez
2011. máj. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
valószínű, hogy egy kis önbizalomhiány miatt már egyből pszichiáterhez kell menni...-_-
2011. máj. 11. 10:20
 4/9 anonim ***** válasza:

:D pszichiáter , menjünk együtt én is ilyen vagyok

de miért nem szólítanak le a fiúk???:D mennyivel könnyebb lenne......

2011. máj. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A drámapedagógia segíthet. Ha ismered a Beugrót, ott kb. olyasmi zajlik, csak a mindennapokból kiragadott jelenetekkel, problémákkal. Ennek a sikere nagyrészt az ottani társaságtól függ, hogy képes-e a társaság a témákat komolyan venni, és ez utóbbit sajna senki nem garantálja neked.

Remélem, tudtam segíteni.

2011. máj. 14. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
akkor ne menj el pszichiáterhez és maradj félénk...-_-
2011. máj. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
...velem is igyvan most tetszik egy fiu és hatalmas önbizalomhiányom van de eggyik nap erőt vettem magamon és odamentem hozzá azóta is tök jóba vagyok vele és kezd joban összefűződni a kapcsolatunk.. :) ha nem teszed meg az első lépést ..lehet hogy sosem tudod meg mi lett volna :) amugy te és a fiu hány évesek vagytok ??? :)
2012. jún. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Készíts egy listát, hogy miben vagy jó, miben ismered el magad!

Olvasd el minden este és minden nap írj egyet hozzá, amit aznap tanultál/tettél meg!

Meglátod, hamarosan mosolyogni fogsz (előbb) magadra, majd a külvilágra is, és számodra kedves sikereket érsz el!

Fontos hogy a legrosszabb napodon se hagyj ki egy jó dolgot találni és minden este mielőtt írsz, olvasd végig az összes addigit!


Sok sikert! Menni fog!!!

2012. aug. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Executioner válasza:
4-esnek: azért mert velük is ez van álltalában
2014. szept. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!