Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom, hogy ilyen helyzetb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogy ilyen helyzetben mit lehet (ett) tenni? Ez igazából szörnyű! Elmebetegnek hitt, és hogy játszom vele.

Figyelt kérdés

Bár már nem ma történt, azóta sem tudtam igazán feldolgozni.

Volt egy lány, akivel szerettük egymást, de beleszólt a környezete, és még sokan mások.

Tényleg, őszintén, mindenkinél jobban szerettem, rajongtam érte, örült neki, minden szép és jó volt.

A problémák ott kezdődtek, hogy néha eléggé bizonytalan volt, nem értett dolgokat, és azokhoz fordult, akik engem utáltak, mint a sz*rt.

Mivel volt egy kis korkülönbség köztünk, (kb. 10 év) ezért elkezdtek jönni a negatív találgatások, teóriák.

Hogy lúzer vagyok, és csak azért van szükségem ilyen fiatal lányra...

Meg akarom fektetni, egyértelműen látszik.

Vagy hogy igazából nem is szeretem, csak szórakozom.

Nem szeretem, csak unaloműző, és élvezem, hogy valaki odavan értem.

A legmerészebb az volt, hogy egy pszichopata vagyok, és valami beteges játékot űzök vele.

Sőt, mások egyenesen azt mondták, hogy hazudok, és aki ennyire szeret, az nem normális, az elmebeteg.

És ez rosszabb lett, hónaporól-hónapra, egyre meredekebb dolgokat mondott, és Nekik hitt, Nekik adott igazat.

A végén már konkrétan bántott és kínzott, mert valami beteges teóriának hitt a sok közül, direkt káromat akarta, és a kedvességembe, őszinte szavaim mögött mindig keresett valami aljas, gonosz szándékot.

Most el tudjátok képzelni ezt a helyzetet? Szeretsz egy lányt, őszintén, és a lány, mások hatására, beteges téveszmék és gondolatok, pletykáknak köszönhetően kínoz, élvezi a szenvedésed, és nem hisz Neked.

A végén már olyan bajba sodort, hogy hajszál választott el a pszichiátriától, és Ő csak röhögött, mondván, hogy aki ilyen gonosz, az megérdemli sorsát.

Mindeközben az egyetlen bűnöm az volt, hogy őszintén szerettem.

Le nem írhatom azt a kínt, amit át kell élnie egy olyan embernek, akinek a szívében, a másik iránt csak szeretet van, kedvesség, rajongás, és tényleg, jószándék, a másik pedig mindenbe negatív, gonosz tettet magyaráz, és direkt bántja, direkt sportot űz abból, hogy tegye a másikat tönrke.

A kérdés: miért tehette ezt?

Másik: Volt-e valaki hasonló helyzetben?

Harmadik: hogy lehetett volna hatni rá? Hogy lehet valaki ennyire agyhalott, hogy másoknak hisz, és nem annak, aki szereti, és akit szeret(ett)?

Utolsó: miféle élvezetét lelik azok, akik így tönkretesznek egy kapcsolatot?

Mindenesetre elég kegyetlen dolog az, hogy ha az őszinte szerelem, szeretet, szavak nem elég ahhoz, hogy higgyenek Neked.

A tettek, az, hogy kiállsz és segítesz a másikon, szintén nem elég.

Akkor mi számít?


2011. júl. 4. 10:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
77%

Mindent összevetve...nem sok kapcsolatod lehetett még.

Valami azt súgja,hogy ő volt neked az első,és most egy darabig az utolsó is.

Nagyon sok lány egyenesen utálja az érzelmektől túltengő,szentimentális,sírdogáló hősszerelmes típusú

papucs alkatú férfiakat.Ez kortól független.

Meg kell tanulnod "flegmázni"egy lánnyal.

Nézzél szét.A lányok többsége annál jobban ragaszkodik a párjához,minnél nagyobb paraszt a pasi.

2011. júl. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a gond. Mondom, akkor fordult rosszra a kocka, mikor beleavatkoztak mások. A kérdésem arra irányul: hogy a francba lehetett az, hogy nekik hitt, és nem nekem?
2011. júl. 4. 10:36
 3/21 anonim ***** válasza:

Valami hasonló helyzetben én is voltam..megismerkedtem 1 13évvel idősebb férfivel majd mikor már jártunk 1 ideje kimondta h Szeret meg hasonlok..én ezeket nem tudtam Neki elhinni mert akárhányszor elmentem buliba egyedül odajöttek srácok és elkezdtek a barátomról pletykálni h Tényleg elhiszed hogy szeret Téged??Tegnap lefeküdt 1 nővel akinek a szájába élvezhetett stb...és folyamatosan ezekkel megtaláltak és úgy voltam Vele,hogy lehet ezekben valami mert 1 vadidegen nem véletlenül talál ki ilyet...bármennyire is mnodta a barátom,hogy nem igaz,én már nem tudtam benne ugyanugy megbízni..És akik ilyeneket terjesztenek azt hiszik,hogy a pletykák hatására kidobod a barátodat és összejössz valamelyikükkel...

Majd Ő szakított Velem a korkülönbségre hivatkozva,bár hozzá kell tenni,hogy megcsalt és ki tudja hányszor amelyekről nem tudok..

Ugyhogy én most ott tartok,és lehet,hogy szemét dögnek fogtok hinni,hogy ugyis találkozok Vele szeptemberben bulikban 1 kicsit tönkre akarom tenni,hogy ő is érezze azt amit én éreztem amikor a hátam mögött megcsalt és mikor rájöttem..Bár tudom,hogy nem lesz hozzá erőm,mert ha meglátom 1 másik csajjal feladom de szeretném,hogy érezze,hogy mit tett 1 másik emberrel pedig én tényleg nagyon szerettem és nem becsült...


21/L

2011. júl. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Azért elgondolkodtató...


Mert ha nekem 20 ember mondja ugyanazt,és egy ember próbál meggyőzni az ellenkezőjéről...

Akkor lehet hogy mégis a te készülékedben van a hiba..

2011. júl. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Nem ugyanazt. Vadabbnál vadabb pletykák keringtek.
2011. júl. 4. 10:41
 6/21 anonim ***** válasza:

Akkor egész egyszerűen nem ismert meg téged ez a lány.

Nem beszélgetett a szüleiddel,nem beszélgetett a te barátaiddal,nem engedted annyira közel magadhoz,hogy "belédlásson"...

2011. júl. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 10:38



Tényleg megcsalt, vagy csak a pletykáknak hiszel, és azzal nyugtatod magad, hogy megcsalt?


Kérdező: hogy miért tették veled, nem tudni, de kérdés hogy akik aládpakoltak egyáltalán ismerte-e?

Beszéltél- e velúk hogy mit vakernak itt össze- vissza, mikor nem is ismernek?

2011. júl. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

válasz megírásának időpontja: ma 10:38


Miért nem hagytad hogy a barátod a szádba élvezhessen, lehet nem csalt volna meg?!

2011. júl. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
10:48--->menjélmár anyádba trollkodni,vagy vakációzzál a játszótéren!
2011. júl. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

10:46

Igen tényleg megcsalt egyszer biztosan..vagyis lebuktattam és akkor kénytelen volt beismerni..és így utólag esnek le a dolgok hogy Hoppá akkor ezek a pletykák tényleg nem alaptalanok voltak?? Képes volt még ezekután is hozzám jönni és mellém feküdni??de mindig kimagyarázta magát,hogy azok az emberek Őt nem is ismerik..mondom jah persze,de a csapattársaid!!!


21/L

2011. júl. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!