Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondolsz arról ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz arról ha egy 15-16éves lány összejön egy 20-22éves fiúval?

Figyelt kérdés
Túl sok a körkülönbség?Te eltudnád képzelni,hogy működhet egy ilyen kapcsolat ahol a fiú jóval idősebb a lánynál?Szerinted mind a ketten komolyan gondolhatják ezt ?
2011. júl. 4. 12:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Érezzék jól magukat, és ne foglalkozzanak az életkorral. Ha nem illenek össze, az úgy is kiderül kortól függetlenül. Kár jósolgatni előre. Mivel ebben a korban még senki nem életre szóló kapcsolatokat keres így miért ne vághatnának bele. A puding próbája az evés. Hajrá!
2011. júl. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Én 15 vagyok, és eltudok képzelni kapcsolatot egy 20-22 éves fiúval, ez még nem olyan durva szerintem. Főleg, hogy a nálam idősebb srácokkal jól ki tudok jönni, sok 20 év körüli fiú barátom van.

15/L

2011. júl. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Inkább a gondolkodás más. Egy 20-22 évesnek már mások a fontosak, mint egy kislánynak (és ezt most nem bunkózásból írom), emiatt lehet talán konfliktus. De ha ezt a két fél ügyesen tudja kezelni, akkor szerintem még működhet is.
2011. júl. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Az az 5-6 év teljesen jó, simán működhet.
2011. júl. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nálunk már lassan 3 éve működik a kapcsolat.
2011. júl. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Az én párom is 21,lassan 22 éves.Teljesen jól megvagyunk.Bár nem túl régóta tart,de eddig semmi probléma nem adódott abból,hogy én ennyivel fiatalabb vagyok nála.Szerintem,ha mindketten tekintettel vannak a másikra,akkor rendben lehet minden.A párom figyelembe veszi,és elfogadja,hogy én most élem a kamaszkorom,és néha olyan hangulatváltozásaim vannak,amik elviselhetetlenné tesznek.Én elfogadom az ő baromságait.Szerintem a kulcsszó a tolerancia.Működhet,ha elfogadjuk a másikat.

15L

2011. júl. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
44%
Baromság. Hosszú távon úgysem fog működni. Már csak a korkülönbség miatt is teljesen más a két fél gondolkodása. A csaj pedig még nagyon fiatal és ingatag, könnyen befolyásolható és hamarabb keres valaki mást magának. Na de persze ők mind érettebbek a koruknál. A srácot is minősíti, hogy tízen éves kislányokat hülyít. Az is igaz persze, hogy a saját korosztályában lévő csajok, a harminc évesekre másznak rá, így ezt a kényszer megoldást választják, mert dugni nekik is kell.
2011. júl. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Megszólalt a naagy "hozzáértő". Ne általánosíts, kérlek. Ritka undorító dolog.

Egyik ember kapcsolatába sem látsz bele, nem tudhatod, hogy kinél hogy működik. Régen is voltak olyan párok, akik ilyen körkülönbség mellett is életük végéig együtt maradtak és ma is vannak ilyenek.

2011. júl. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Anyám 13 volt,amikor összejött apámmal.Apám 19.25 évig éltek együtt,lett 6 gyerekük...szóval tényleg nem kell általánosítani.Én most 17 vagyok,barátom 23 lesz.Nagyon jól megvagyunk.Igaz,még újkeletű a dolog,de szerintem (legalábbis nagyon remélem),hogy úgy leszünk,mint anyámék,és jó 25-30 évet leélünk együtt.:)
2011. júl. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
57%

"Régen is voltak olyan párok, akik ilyen körkülönbség mellett is életük végéig együtt maradtak és ma is vannak ilyenek."


Talán 100 évvel ezelőtt tényleg voltak. Mutass már nekem a mai világban egyetlen olyan párt, melynek tagjai ennyi idősen jöttek össze és még most is együtt vannak. És ne gyere ilyen nagyszülős példákkal.

Nem általánosítok, mert az ilyen "kapcsolatok" eleve halálra vannak ítélve, ahol mindkét fél kihasználja a másikat. És azért nem kéne leugatni, mert nem osztom az éretlen, de magukat nagybetűs nőnek képzelő tinilányok rózsaszín felhőbe burkolt lázálmát, miszerint teljesen működőképes kapcsolat lehet egy 15 éves lány és egy 22 éves fiú között és életük végéig együtt lesznek.

2011. júl. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!