Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy bulizós lány összejön egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy bulizós lány összejön egy olyan fiúval aki nem jár szórakozni?

Figyelt kérdés

Egy 15-20 éves lány aki bulizós és sokan ismerik, persze jól is néz ki, összejönne egy korabeli sráccal aki viszont nem jár buliba és alig ismer valakit?


Tegyük fel hogy a fiúnak nincs pénze se tehát az az ok kizárva hogy a pénz miatt jön vele össze. Nem jár buliba mert nem hívják és nem egy nagy dumás.

Ha van ilyen lány akire illik a fent leírt dolog(bulizós, 15-20 éves és sok mindenki ismeri tehát népszerű) az fejtse ki a véleményét.


2010. dec. 21. 18:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%
A lányoknak csak a külsőd számít, nem az, h jársz-e buliba.
2010. dec. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Megoldható, én elég partys vagyok, a volt párom nem volt az, de olyanannyira nem, hogy sehová sem ment. Együtt is éltünk.
2010. dec. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja és nem a párom külsejébe szerettem bele. Azt imádtam, hogy okos volt, baromira nem érdekelt hogy néz ki.
2010. dec. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
én sokat bulizok, a barátom nem, pontosabban más neki a buli és más nekem, de ez egyikünket se befolyásolja, nem kell éjjel-nappal együtt lennünk
2010. dec. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
IGEN ^^
2010. dec. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Eléggé megoszlanak a vélemények. Szerintem az ilyen nem működik. Nekem egyszer volt egy barátom ő elég bulizós volt, én már addigra kiéltem magam bulizás szempontjából,ő 19 évesen kezdett bulizgatni járni. Egy ideig ment így a dolog de én nem bírtam sokáig, azóta már vége van. Szerintem elég necces ha valaki külön jár bulizgatni, de ez az én véleményem.
2010. dec. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%

hát ez attól függ ki hogy kezeli azt h a párja nélküle megy bulizni. mert ilyen nekem is volt nem is egy.

volt amikor a srác betegesen féltékeny volt már ha csak egy haverral megittunk egy sört akkor. és persze a barátom meg sosem akart jönni sehova, mint egy rossz nyugdíjas. hívtam de nem jött. így mentem a barátaimmal de akkor meg jött a balhé. hát úgy nem működik.

de a mostani párom, ő sem bulizós, és neki meg nincs sosem baja azzal ha mással megyek el bulizni ha ő nem tud v nincs kedve. megbízik bennem és ennyi. igaz nem adtam okot h ne bízzon, a másiknak sem, de ez személyfüggő.

2010. dec. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Itt most arra gondolok hogy azt figyelembe veszik e a lányok hogy akivel összejönnek az mekkora arc, jár e szórakozni, számít a hogy van ismeretsége.
2010. dec. 21. 20:48
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Én összejöttem egy ilyen sráccal. Nem érdekelt az, hogy nincs pénze, hogy nem egy nagy arc. Éppen ez tetszett meg benne, értelmes volt, okos volt és nem egy 21. századi selejtgyártmány (a mai piás nagyarcú emberekről beszélek).Szóval igen...az egy másik dolog, hogy nem kellettem neki eléggé...

18L

2010. dec. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%
Én bulizós vagyok eléggé,és a párom egyáltalán nem az,ő kerüli még a cigis társaságot is...Illetve nem kerüli,hanem nem szívesen van köztük...
2010. dec. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!