Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha ezeket mondta akkor érezhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ezeket mondta akkor érezhet valamit irántam?

Figyelt kérdés

Van egy lány és minden nap beszélgetünk, múltkor arról beszélgettünk hogy de rossz itthon ülni, mondtam hogy én mennék, de nincs kivel, mondta hogy majd ő jön velem.

Utána meg arról beszélgettünk, hogy majd ha jó idő lesz jó lenne menni élményfürdőbe, de nekem nincs kivel, mondta hogy majd megyünk ketten...Szerintetek ez arra utal, hogy érez valamit?


2011. júl. 4. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Arra is utalhat de az is lehet, hogy csak haverságból..

Mindenesetre mondj több ilyet is, és ha sokszor írja h megy veled, akkor jobban érthetődő lesz.:)

2011. júl. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 qmen ***** válasza:
Menjél, most azonnal. Kapcsold ki a gépet, MOST! :)
2011. júl. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem veled akar lenni.
2011. júl. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem rég én is pontosan ilyen célzásokat tettem egy fiúnak. Neki egyből leesett, hogy mire célzok. :)

Én azért mondtam ezt neki, mert érzek valamit iránta, nagyon szeretem. :)

Bár ez attól is függ, hány évesek vagytok.

2011. júl. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
18 évesek vagyunk mindketten.
2011. júl. 6. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!