Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó ötlet egy pasinak ezt adni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet egy pasinak ezt adni szülinapjára?

Figyelt kérdés
Nem akarok költeni feleslegesen hülyeségre, vagyis kedves gesztussal szeretném örömtelivé tenni a szülinapját. Tortát sütök neki méghozzá a kedvencét. Fiúk örültök az ilyen kedveskedésnek?
2011. júl. 4. 17:04
 1/8 anonim ***** válasza:

ha egy kis csokit kensz magadra, fehérneműben várod a tortával a kezedben, akkor nem lesz nála boldogabb ;)

tapasztalat :D

L/16

2011. júl. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Hát a torta az egy aranyos gesztus, de valami apróság elférne mellé az lenne a legjobb :))
2011. júl. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hogyne, szándék a fontos, hogy rászánod az idődet.
2011. júl. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fényévekkel jobb, mint a szokásos giccses közös fotóval ellátott párna, vagy bögre.
2011. júl. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én is ezt adtam neki :) vagyis nem a kedvenc tortáját hanem ilyen saját kitalálmányt de ízlett neki + csak a miénk volt a lakás egész este.. :) (mondjuk mellé még rendeltem egy pólót csak az későn jött meg)
2011. júl. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én csak gyümölcstortát adtam neki de örült neki... :D

Bár én azért nagyobb ajándékot adtam neki (magamat 11hónap után) :$$$ :D 17/L

2011. júl. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én is csináltam már ezerszer a pasimnak sütiket, tortákat, mindenféle alkalomra, és még ha nem is sikerült annyira finomra, nagyon örült neki : )

még annyit csinálhatnál, hogy egy egész napot megtervezel csupa meglepetéssel. otthon például megcsinálhatnád a szobát, "kidíszíthetnéd" olyan dolgokkal, amiket szeret (foci, kedvenc színésznő, kedvenc kaja, ital, zene, hely...akármi) és akkor behozod a tortát valami csini ruciban (ha van olyan, amire azt mondta, hogy a kedvence, akkor mindenképpen az) és felköszöntöd :)

aztán este pedig szintén minden kívánságát csak úgy lesed, ha érted mire gondolok ;)

sok sikert!

2011. júl. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem rossz, de nem is valami egyedi, vegyél neki egy szandált inkább
2011. júl. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!