Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátomnak szülinapjárá (18....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátomnak szülinapjárá (18. ) Mercit és egy Axe dezodort gondoltam venni, jó ötlet?

Figyelt kérdés

Nem igazán ide tartozó kérdés, de máshova nem tudtam besorolni. 3 hónapja vagyunk együtt, komoly kapcsolat, szerelmes vagyok életemben először. Gondoltam ezüst nyakláncra, de azt 3 hónap után még picit korainak tartom, majd inkább karácsonyra.


16/L


2009. aug. 16. 00:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szerintem jó ötlet! a csokit mindenki szereti, és a merci egy kifejezetten jó fajta:) esetleg írhatnál hozzá pár kedves sort a boldog szülinapot-on kívül, és akkor mégjobb lenne:)
2009. aug. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem annak jobban örülne ha valami személyesebbet vennél/csinálnál neki, mosntanában minden fiú dezodort vagy csokit kap mindenkitől... (3 napos névnapi termés: 2 deo, 3 desszert) Off: Olvasom h nyakláncot nem akarsz venni neki, de olyan miller vagy, hogy autót azt igen... Aztán felfogtam hogy csokiról van szó... xF 15f
2009. aug. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

00:56-os, aki 15/F :D ezen jót nevettem, beletelt 5 másodpercbe mire leesett, hogy te, hogy értetted :D


Esetleg gondoltam még egy szív alakú párnára nyomtattatni egy képet, közöset vagy az enyémet. Csak nem tudom, hogy ezek mellé vagy hogy.


Amúgy azért épp Axe (africa), mert az a kedvence, épp kifogyóban van, és az az illat engem is rá emlékeztet :)

2009. aug. 16. 01:02
 4/12 anonim ***** válasza:
a deo személytelen, inkább parfüm
2009. aug. 16. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Tudom, de az előbb leírtam, hogy miért venném azt.


Azért köszi a válaszod :) mások véleménye is érdekelne.. Pasik?!?!?!

2009. aug. 16. 01:35
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

A szív alakú párna gáz (már elnézést - értem én h szerelem meg minden de akkor is). Ami a dezodort illeti tényleg sablon ajándék de tökéletesen érthető és rendben van. A Merci is király (mert mindenki szereti a csokit) de ha nem haragszol mondok neked helyette mást. Süssél. Az ha sütsz neki vmit jelzi h gondoskodsz róla h törődsz vele (nem csak lerohansz a boltba 20 perccel randi előtt).Én speciel imádom amikor a barátnőm előrukkol vmi hasonlóval.

16/f

ui.: ajánlom a csokis sütit

ui2.: bocs ha elragadtattam magam - magamból indultam ki

2009. aug. 16. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 18. szülinapra valami maradandót kéne, igazuk van az előttem szoloknak személyeset kell adni. Legyél kreatív! Nem tudom hogy volt e már sex.....de azzal is meglepheted kiegészítésnek. Ezt is persze több formátumban lehet elöadni:D A csoki meg a deo olyan snassz. Azt inkább névnapra venném az nem olyan fontos mint a szülinap! Az Én párom pl nagyon szeret sakozzni, én vettem neki egy szép üvegsakk készletet, annyira vigyáz rá h vitrinben van.(Nem 18. szülinap volt de szülinap) Csak ennyire tetszett neki h nem csak be van dobva valamelyik sarokba hanem meg van a helye:D Szoval te ismered hogy mit szeret mit nem! Engedd el a fantáziád! Sok sikert!
2009. aug. 16. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem személytelen lenne, ha ezt kapná tőled, bocs.
2009. aug. 16. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Csak egyetérteni tudok az előzőekkel! Télleg vmi személyesebbet. Ha van közös kép, akkor azt bekereteztetni, vagy akár egy rajz tőleg. A lényeg: maradandó legyen, és ne olyan amit akár 1 hónap alatt is el tud fogyasztani... Amúgy sztem egy plüssállatnak is örülne, mivel maradandó, és a legfontosabb: TŐLED kapta. :-)
2009. aug. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Uhh. Csak ötödik olvasásra jöttem rá, hogy a Merci az nem Mercedes. Pedig kezdtem nagyon irigyelni. :D
2009. aug. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!