Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Maximum korkülönbség 15 évesen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maximum korkülönbség 15 évesen?

Figyelt kérdés

15/F és 18/L ?


Szerintetek ?


2011. ápr. 16. 14:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%
A fiúk amúgy is késöbb érnek stb. Szerintem hülyeség elkezdeni, mert nem fog sokáig tartani. Meg a lány sem hiszem, hogy szívesen össze jönne egy 15 évessel.
2011. ápr. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
48%
Én nem jönnék össze nálam fiatalabb pasival,de ez a 3év nem sok,a kapcsolat nem ezen a 3év különbségen fog múlni :-)
2011. ápr. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én anno 17 voltam, amikor összejöttem egy 15 éves fiúval. Többnek nézett ki, de kb. már 1 hét után kezdett soknak tűnni a 2 év korkülönbség. A felfogása még igencsak gyerekes volt. Szakítás lett belőle.
2011. ápr. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az ennyi idős fiúk még többnyire gyerekesen viselkednek, hiszen a lányok hamarabb érnek. Szerintem sok ez a korkülömbség.
2011. ápr. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát én örülnék neki ha lenne egy 18 éves barátnőm :)
2011. ápr. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki de amugy eléggé nagy a különbség
2011. ápr. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
ez egyáltalán NEM nagy korkülönbség :DD énis pont 18 éves lány vagyok, és a nálam 2-3 évvel fiatalabb fiúk jönnek be :D nem minden 18 éves lány "komoly és érett" én pl még nagyon 14-5 éves szinten vagyok gondolkodásban, épp ezért vonzanak be a fiatalabbak :)
2011. ápr. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 izsofmate válasza:
Nem a testi dolgok a fontosak, hanem a lelki dolgok! Fontos, hogy megértsétek és szeressétek egymást és akkor lényegtelen a korkülönbség!
2011. ápr. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
51%
Ez így van. VANNAK olyan lányok, akik valóban korábban érnek. Ahogy fiúkban is van olyan, aki már 15 évesen agyilag egy 20 évest is leköröz (én ismerek ilyen srácot). Városi legenda, hogy a fiúk később érnek, ezt nem lehet kijelenteni, mert marha sok mindentől függ. Én 22 éves vagyok, és 19 éves a barátom. Ha úgy nézzük, ha nagyon korán összejöttünk volna, akkor mi is 18-15 évesek lettünk volna, de csak 1 éve vagyunk együtt. Egyáltalán nem gyerekesebb, mint én. Ennek pedig szerintem az az oka, hogy amíg engem elkényeztetett kis libának neveltek egyedüli gyerekként, aki mindent megkap, ő marha szegény családban nőtt fel, pl. osztozkodnia kell a szobán 2 kistestvérével, olyan pici lakásban laknak. Van ilyen, nem kell elkönyvelni valóságnak minden legendát.
2011. ápr. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem se túl nagy az esély egy hosszabb kapcsolatra. Ezt a "lányok korábban érnek" szöveget én is nagyon utálom, de ebben a szituban 3 év a lány javára már tényleg sok. Azért hajrá és ne add fel!!


És nagy respect egy korábbi hozzászólónak, aki be meri vallani, hogy Ő bizony nem olyan érett, mint ahogy az a nagy "általánosság" megkívánná.


21/F

2011. ápr. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!