Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azokat kérdezem, akik párkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azokat kérdezem, akik párkapcsolatban élnek. Mennyi az a maximum korkülönbség, ami még nem megy a kapcsolat rovására? Vannak itt olyanok, akik között 10-20 év is van?

Figyelt kérdés
2010. márc. 2. 01:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Házas vagyok, a férjem 2 évvel fiatalabb, mint én. De ez soha nem okozott problémát.


Viszont vannak 12-14 évvel idősebb barátaim. Közöttünk már generációs különbségek vannak élményekben, ízlésbenm élettapasztalatban, és ez erősen érződik is. Barátságban nem probléma, de házaságban már nem vállalnám be.

2010. márc. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%

vagyok én pl.


köztünk 11 év van, az elején nm zavaró, később az lesz

2010. márc. 2. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
11 évvel vagyok fiatalabb a férjemtől, idén leszünk 15 éves házasok. Sosem merült fel problémaként a korkülönbség.
2010. márc. 2. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Azt figyelembe kell venni, hogy a nők átlagosan jóval több ideig élnek, mint a férfiak. És azt is, hogy a nők később lesznek kívánósak, a férfiakban egy idő után pedig rohamosan csökken a potencia... ha ez a kettő egyszerre fedi egymást... az kellemetlen.
2010. márc. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Köztem és a párom között 23 év van. Nem lenne érezhető a korkülönbség, ha olyan munkahelye lenne, ahol nem készülne ki nap mint nap. 7 éve vagyunk együtt amúgy, és kijelenthető, hogy ő a felem ebben az életben.

24L

2010. márc. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem kor, hanem élettapasztalatbéli különbség az, ami egy kapcsolatnak határt szabhat. Lehet kezdő tinilány a 40 éves fazonnal, akit huszonévei végén lelép agyban és átélt élethelyzetekben, ill. azokból szerzett tapasztalatban és következetességben, de fordítva is, hogy a fiatalabb valahogy sosem látja át olyan mértékben a dolgokat, ahogy a másik és elbeszélnek egymás mellett.

Azonos korúak esetén ugyanilyen gond ez, tehát a korkülönbség elsősorban mások vélekedését, beleszólási ingerét erősíti, mintsem a sikertelenséget garantálja.


A lényeg az, hogy kb. azonos értékrendek mentén és hasonló gondolkodásmóddal rendelkezzenek, ill. vagy mindkettő álljon meg a fejlődésben, vagy hasonlóan épüljenek ismeretekben. Akkor nem szélesedik a szakadék.

2010. márc. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az utcában a lány 14-15 volt,a végszomszéd srác 27,mikor összejöttek.A lány ősszel volt 20--és még vannak.
2010. márc. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
7%
30 éve vagyunk házasok, és 40 év korkülönbség van köztünk... szerinted, okoz gondot? :D
2010. ápr. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
9%
5-ös,8-as: szép életetek lehet a vén tatákkal,a készbe könnyű beleülni,gratulálok...hát fújjj..
2012. máj. 27. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
15evvel idossebb a parom es testileg lelkileg szellemileg szinkronba vagyunk.30e.vagyunk egyutt.Minden a ket emberen mulik! Az atyozo fiatalokat meg most is lenyomnam barmibe.61evesen! Kis GORENYEK"!
2014. júl. 2. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!