Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ciki ha egy csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki ha egy csaj visszahúzódó?

Figyelt kérdés
arra gondolok h egyáltalán nem jár bulizni nem iszik nem cigizik az a tipikus jókislány jah és társaságba se naon jár. menyire jön be ez a pasiknak mármint ha bejön 1általán
2011. júl. 5. 00:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
ilyet keresek :d
2011. júl. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb! Főleg ha olyan kis odabújós, ölelgetni való nyuff-nyuff-nyuff :P
2011. júl. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
én is ilyet keresek XD de sehol se találok:( 16/f
2011. júl. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon is bejön! Amint itt már néhányan írták , úgy én is ilyen lányt keresek, mivel én is meglehetősen visszahúzódó vagyok.
2011. júl. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Ellenkezőleg!
2011. júl. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
pasik miért jön az be nektek ha a csaj nem jár sehova sem bulizni?? ez olyan felfoghatatlan. am én visszahúzódó vok de bulizni azért járok...:)
2011. júl. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

hát én pont ien vok :D

15/L

2011. júl. 5. 00:12
 8/20 A kérdező kommentje:
mármint naon visszahúzódó vhogy nem izgatnak azok a nagy bulik
2011. júl. 5. 00:14
 9/20 anonim ***** válasza:
Ha van kedved ismerkedni dobj egy levelet..hozzád hasonló lányt keresek:)
2011. júl. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam kb. 19 éves koromig, annyiból volt szívás, hogy bár nem vagyok se csúnya se dagadt, a fiúk eléggé elkerültek, amit bántam eléggé, mert kifelé is látszott, hogy nem vagyok az a nagy dumás, mindenkivel bandázós lány, hanem inkább visszahúzódó. Csak azután lett barátom, hogy egy kicsit változtam. Szóval ezzel semmi gond, de azért legyél nyitott, ez fontos szerintem.
2011. júl. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!