Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ciki, ha a csaj kezdemenyez,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, ha a csaj kezdemenyez, amikor a pasi nem lep egyaltalan? Vagy inkabb hagyjam?

Figyelt kérdés

Van egy srac, aki tetszik s a baratnom szerint en is neki. Csak az a baj, hogy kicsit szegyenlos s szerintem o nem fog kezdemenyezni. Parszor mar beszelgettunk, de semmi egyeb.

Mit tegyek, hogy ne tunjek tul nyomulosnak? En tenyleg szeretnem jobban megismerni. 17/L


2010. nov. 18. 22:07
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
egyáltalán nem ciki.
2010. nov. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
hát lehet bátortalan és várja h konkrétabb jeleket adj ...és nem ciki,ha tetszik neked akkor nyugodtan kezdeményezz
2010. nov. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
es hogyan? nem akarok nyomulni...
2010. nov. 18. 22:14
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
hát kezdésnek kezdeményezz csak több beszélgetést...majd vesd fel,hogy nem lenne e kedve sétálni valamikor,innentől már ő is kell tudjon kezdeni valamit
2010. nov. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%

Nem ciki. Sőt, szerintem sokkal jobb. (Nekem)

16/F

2010. nov. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mint fiú az kell mondjam hogy kezdeményezz.

Mond hogy valamikor még találkozunk-e vagy beugrunk-e egy sütire vagy valami ilyesmi. A tanulós cselt ne használd (segítesz matekból nálam vagy nálad) mert azzal rossz tapasztalataim vannak. Általában még feszültebb lesz és lefagy (igen, erre én vagyok példa, pedig tetszett a csaj, végül büfében jött össze annyi kurázsi hogy ne szúrjam el a lehetőséget). Hajrá, csak ügyesen! 20/F

2010. nov. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

erre van is egy személyes tapasztalatom .

Volt egy lány középiskolában és bejöttem neki elég egyértelmű jeleket adott és én észre is vettem a jeleket és tudtam , hogy lenne nála esélyem ( sőt ) .

De mostmár utólag én is tudom , hogy egy kib--szott f--sz voltam mert nem mentem oda hozzá és a mai napig utálom magam emiatt .

Akkoriban beszari voltam sajnos .

Amúgy az sem jó ha nagyon kezdeményezel , igazából a csávónak kéne tennie valamit ha már leadtad a jelet ...

Hiába nyomulsz , hiába adsz le több jelet ha a pasi nem embereli meg magát akkor bármit csinálhatsz vele nem fog lépni .

Saját tapasztalat mondom . Én se tettem semmit pedig hidd el én aztán megkaptam a jelet bőven de hülye .p-csa voltam

jajj de utálom magam .

2010. nov. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!