Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen romantikus de nem túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen romantikus de nem túl nyálas sms-t lehet küldeni egy fiúnak? (barátomnak =) )

Figyelt kérdés
Néha szeretném meglepni egy romantikus sms-el ami azt mutatja gondolok rá, de ő nem túl nyálas típus. 18 éves. Írtatok már ilyet, megosztanátok velem? :) előre is köszi.
2011. júl. 5. 01:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Hidd el te vagy minden álmom, minden éjjel testedre vágyom.

Ne szólj semmit, fogd meg a kezem és add meg magad szeretkezz velem


Szeretlek szerelmem, szeretlek mindenem,

bár Veled lehetnék, s farkadra ülhetnék!



Szeretnélek érezni, szeretnélek élvezni, kipróbálni mindent veled, ahogy csak lehet.

És ezt úgy csinálni, ahogy jó neked.


Szeretném érezni ajkamon ajkadat. Szeretném érezni, hasamon, hasadat!

Szeretlek, imádlak az ágyban kívánlak, ha nem jössz magadtól, magammal cibállak!


Szeretnélek végre magam mellett tudni, esténként az ágyban össze-vissza...


Mikor ezt az SMS-t olvasni kezded, a küldője szívesen megfogná a segged.

Mosolyodból ítélve tetszik az ötlet, kipróbálhatnánk egy kicsivel többet?

2011. júl. 5. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem ép romantikus, de szerintem ilyenek örülne. Az előző voltam.
2011. júl. 5. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát ez tényleg nem romantikus oo Tehát ha elküldöm neki az sms-t gondoljon arra hogy f*szhiányom van. : D Kicsit más stílusra gondoltam
2011. júl. 5. 01:26
 4/6 anonim ***** válasza:

ez nem annyira romantikus, de szerintem nagyon aranyos sms, sokat mosolyogtam és én igazán örültem neki:


van 25 másodperced, hogy írj nekem. ebből már csak 15 van hátra és ha az sms-ed nem ér ide 10 mpen belül, amiből 8 már le is telt, akkor jössz nekem 1000 puszival.


: )) remelem segítettem !

2011. júl. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ez aranyos köszi :) egyszer unalmamba majd bevetem :D
2011. júl. 5. 22:18
 6/6 anonim ***** válasza:
f
2011. júl. 6. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!