Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, számotokra a barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, számotokra a barátnőtök a legszebb vagy csak ez egy másik jól betanult szöveg?

Figyelt kérdés
2011. júl. 5. 12:18
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Biztos úgy van, ahogy te azt eldöntöd, túl megerőltető lenne elfogadni, hogy sokféle ember van sokféle gondolattal.

Azt meg pláne, hogy nem minden ember érzéketlen köcsög, és képes valami szépet komolyan is gondolni. Ha azt mondom, hogy nekem _tényleg_ a barátnőm a legszebb, és korántsem csak a külseje miatt, azt elhiszitek? Gondolom jópáran nem. Csakhogy ez marhára nem attól függ, hogy elhiszitek-e.


Ma ilyen pszichodiktátorok napja van a gyiken?

2011. júl. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 Kerdesemvan ***** válasza:

Én lány vagyok,természetesen a páromat szépnek találom,és mindigis annak találtam:)

Van az a dal,hogy az aki szép az reggel is szép:) Mikor hozzászoksz valakihez,látod reggel álmosan,fáradtan munka után ...másabb képed van rólla.Elmegyek egy szorakozó helyre,ott van egy nagyon szép kinézetü pasi,biztosan megnézem:) De attol függetlenül még maradsz a TIED mellet:) Ez olyan megmagyarázhatatlan dolog. :) nekem volt egy barátom,akivel úgy ismerkedtem meg ,hogy kinézetre egyáltalán nem tetszett,rengeteget beszélgettünk és végül belementem,hogy randizzunk:) Nem tudom,hogyan de teljesen megváltozott a róla alkotott képem.Pedig tudtam,hogy nem az esetem,nem az én ideálom,de azután megváltozott. Nagyon tetszett és beleszerettem! Sok barátnőm csodálkozva nézett,hogy mi történt velem.:)Ez a szerelem. Szerintem attól,hogy a barátom épp megnéz egy pláza cicát,aki valóban szerintem is nagyon csinos és vonzó,még nem fogok elkeseredni...És szerintem senki se tegye:) A te kezed fogja,nem az övét:)

2011. júl. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
de szívesen fogná az övét is
2011. júl. 5. 12:43
 14/24 anonim ***** válasza:
Még jó hogy, inkább mint a tiéd.
2011. júl. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Csak ideiglenesen jó vagy neki.
2011. júl. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 Kerdesemvan ***** válasza:
Ahm:) Én megbizom benne 5 éve együtt vagyok vele és még mindig szeretem.És szerintem nem csak ideiglenesen vagyok jó neki. Szerintem ez felfogás kérdése:) Mindannyian mások vagyunk:)
2011. júl. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Szerintem nem mindenkinél működik ugyanúgy. Biztos van, akinél csak sablonszöveg, de aki fülig szerelmes, annak sokszor tényleg a párja a legvonzóbb, még ha van nála a világon vékonyabb, nagyobb mellű, hosszabb hajú is.
2011. júl. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
amikor először találkoztam a párommal, komolyan megijedtem tőle... nemtom miért. nagyon magabiztos és befolyásos volt, és nem tudtam levenni róla a szemem. már öt éve volt ez de ma is ugyan úgy rajongunk egymásért. nincsenek titkaink (én legalábbis úgy vettem észre) nem néz más nőre. iszonyatosan kék szemei vannak, és nagyon erős..... én őt igazán szeretem!!!! és előző pasijaimmal is így voltam.
2011. júl. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

ez csak egy hülye betanult szöveg.

volt egy nálam 2 évvel idősebb barátom és folyton azt mondogatta hogy mennyire szép vagyok meg minden,de amikor szakitottunk,már rusnya voltam -.-"

bár nem általánositok,lehet hogy valaki tényleg ezt gondolja.

a barátnője szerencsés.

2011. júl. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
ő a legszebb...nem betanult
2011. júl. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!