Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfi szemszögből ez normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi szemszögből ez normális?

Figyelt kérdés

Legfőképp fiúk válaszát várom az ügyben :D

A lényeg az, hogy én Pesten vagyok, a barátom vidéken dolgozik, most egész héten.

Egy bisztróban dolgozik, barátságos környezet, fiatalos társaság, le szoktam én is menni pár napra, engem is szvesen látnak, ő is mondta, hogy majd még megyek, meg "ha ott leszünk"...

Most egész héten lent van, nekem pedig azért hiányzik, még akkor is, ha ez az utolsó munkahete ott.

Csütörtökön lesz a hónapfordulónk és bár nem ünnepeljük, azért szeretünk olyankor együtt lenni, ha lehet.

Ezért én megmondtam neki, hogy csütörtökön lemennék oda. Mondta, hogy gyere. Nem vettem észre rajta, hogy nem tetszene neki a dolog, még el is viccelte, hogy a francba , vége a szabadságnak :D Bár ebben azért tudom, hogy van igazság, de eddig mindig örült ha lementem.

Viszont attól félek, hogy így , hogy nem ő hívott előre, vagyis ő először azt mondta, menjek pénteken, én meg a csütörtököt mondtam neki...

Minden nap beszélünk , kétszer legalább, délután és este, most felhívtam délután és olyan kis fura volt. Tudom, hogy nem mindig van sok mondanivaló.

De fiúk! Ha szeretitek a lányt, mert nagyon szeret engem, akkor nem bánnátok ugye, ha 6 külön töltött nap után utánatok menne?

Tudom, hosszúra sikeredett és olyan pitiánernek tűnik a probléma, én mégis kíváncsi vagyok a véleményetekre, kérlek ne szidjatok, meg ne mondjátok, hogy nagyon gyerek vagyok, egyszerűen csak... Hm... Aggódom.

19/L


2011. júl. 5. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
6 napot ki sem bírnék a barátnőm nélkül!
2011. júl. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Most kifejezeten nem örülnék egy váratlan meglepetésnek, de máskor örülnék neki:)
2011. júl. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
mégcsak nem is meglepetés, megbeszélt dolog, csak most nem ő hívott, hanem én közöltem vele, hogy megyek :)
2011. júl. 5. 17:33
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor meg nincs semmi baj.
2011. júl. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ebben nincsen semmi baj,egy pasinak külön jó hogyha a lány ilyen nyiltan tudatja vele hogy mennyire szereti...:)
2011. júl. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

az álláspontodból szerintem azon aggódsz , mivel nem volt megnyerő a telefonbeszélgetés , hogy lehet valakit beszervezett ,magának csütörtökre és , hogy azért menjél hozzá pénteken.


Másik dolog , szerintem nem kell minden dologról közvetlenül értesíteni a másikat , ha ilyesmi dologról van szó , hogy éppen hozzá tartasz.Persze nem szabad hazudni sem , semmilyen téren.Ezzel csak azt mondom , hogy az önálló cselekedetek és a közvetlen meglepetések nekem mindig jobban tetszettek mint a megbeszéltek.


harmadik.nem lehet mindig vidám az ember.Van hogy én is beszélgetek a csajossal és hallja a hangomon , hogy valami nem klappol , pedig imádom amikor hallhatom a hangját, csak éppen nem mondom neki egyből a problémáim , hiszen neki is megvannak a sajátjai.


28/f

2011. júl. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen az összes választ!

sokat segítettetek, azóta beszéltünk telefonon és vidáman kérdezte, hogy akkor mikor megyek :)

szóval csak az a fránya aggódás :)

2011. júl. 5. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!