Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy idősebb csajt hogy szedjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy idősebb csajt hogy szedjek fel és hogy viselkedjek vele?

Figyelt kérdés
Nállam 3 évvel idősebb. Én most vagyok 19 éves, de eddig nem nagyon csajozgattam, volt vagy 3 barátnőm és a leghosszabb is csak másfél hónap volt. Későn érő típus vagyok vagy nem tudom mit szoktak erre mondani...Részben az én hibám is, de most azon agyaltam, hogy bepróbálkozok egy 22 éves lánynál. Fősulira jár, nem ismerjük egymást csak én is tudom, hogy ő ki meg ő is tudja, hogy én ki vagyok. Az a baj, hogy nagyon gyerekes arcom van, szóval nem tudom szerintem cinkes lenne számára, nézegettem a képeit Facebookon és láttam, hogy nállam idősebbekkel lóg, és hogy azok az alakok hogy néznek ki. Szóval nem úgy mint én :) Áprilisban elkezdtem konditerembe járni, azóta ott vagyok heti 5 alkalommal, szóval már kezdek alakulni magamhoz képest sokat változtam, de nem hiszem hogy különösebben lázba hozná, biztos látott már nagyobbat is :DD Nem beszéltem még vele, szóval nem tudom milyen, de gondolom jó ember,meg jól is néz ki és szivesen próbálkoznék nálla. Mivel lehet megfogni egy ennyi idős csajt? És hogyan viselkedjek vele? Gondolom nem gyerekesen... Aki 22 éves és nő az írjon már :D Na mindegy ez az egész hülyén jött ki, sőt én még hülyébban érzem magam hogy itt kérdezgetek mintha valami pancser lennék.
2011. júl. 5. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha én feltudtam szedni egy 40 éves nőt akkor ez neked pite!


24/F

2011. júl. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
MILF :D
2011. júl. 5. 20:47
 3/8 anonim ***** válasza:

párom és köztem 2 év van

3éve vagyunk együtt

24/N

2011. júl. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó feltételezésed nem téves (valóban az vagy).

Mégis miért akarsz felszedni egy lányt, akit nem is ismersz? Még csak nem is beszéltetek... mindezt a külsőre alapozván? Mert szép? És mert szerinted jó ember lehet? Ezek alapján valóban jó későn érő típus vagy...

És ez, hogy mástól kérdezed, hogyan kéne viselkedned, ez szintén abszurd. Ezzel csak azt érnéd el, hogy nem magadért szeretne meg.. az pedig kinek jó?

Nem igazán értelek... de annyit mondok, hogy a te esetedben az a legkisebb gond, hogy az arcod gyerekes...

22/L

2011. júl. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%
Igen kedves kérdező, MILF :D De a nő 30 évtől kezdődik, addig csak hisztis kislányok.
2011. júl. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

20:50-es

Nem ismerem de tök normális lehet. Arra vagyok kíváncsi, hogy mit ne csináljak előtte és mit nem? Vágod, tudom hogy a 16-17 éves csajokhoz hogy közeledjek, és hogyan viselkedjek, de azért ő már csak 22 és fősulis egyszóval idősebb... Szerintem lehet külsőre alapozni, mégis mi másra alapoznék?? Mi másért közeledjek felé ha nem azért mert megtetszett? De azért kösz hogy írtál, és kösz mindenkinek a választ...

2011. júl. 5. 20:59
 7/8 anonim ***** válasza:

Idősebb nők felszedésének legjobb módja:

- Csókolom, átsegíthetem a nénit a túloldalra? :D

2011. júl. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Na ennyi év elég volt valamire?
2018. ápr. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!