Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizalom nélkül lehet jó?

Figyelt kérdés
Sokszor adott rá okot a párom hogy ne bizzak benne.Egy darabig ment bizalom nélkül.De most kezdek félni.Minden napom úgy telik,hogy vajon mikor jön rá ujra az 5 perc :/ Pedig szeretem nagyon is..talán túlságosan is.De lehet egy kapcsolatban élni bizalom nélkül??tapasztalatok?
2011. júl. 5. 23:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Miért nem bízol benne.
2011. júl. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lehet.
2011. júl. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
én csak arra várok, hogy valakiben bízhassak. addig, anélkül nem lesz semmi, nem "jövök össze" senkivel. szal részemről neeem
2011. júl. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, egy ideig még kitarthatsz mellette mert ahogy írtad szereted (talán túlságosan is). Nem tudom hogy veszekedtek e miatt (bát nemtudom miért nem bízol benne megcsalt?) szóval a veszekedések miatt pedig egy idő után bele fogtok fáradni mindketten.
2011. júl. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Testileg sosem csalt meg..csak lelkileg.Másnak mondta hogy szereti..mesztelen képek más lányról..és nem egy ilyen alkalom volt.

De nem veszekeszünk.Ugy érzem némán örlödünk néha mindketten,de valahol mégis nagyon szeretünk együtt lenni.Ő bizik bennem...a bizalmatlanság csak a részemröl van jelen és ezt ö is érzi szerintem.

2011. júl. 5. 23:37
 6/12 anonim ***** válasza:
legrosszabb ilyenkor az, amit ti csináltok: " a némán őrlődés". inkább veszekedjetek egy nagyot, utána elválik minden. :D
2011. júl. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Gyáva vagy :)
2011. júl. 6. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Lehet..
2011. júl. 6. 09:04
 9/12 B.angel ***** válasza:
Ugyanilyen helyzetben vagyok. 4 hónap alatt annyit hazudott nekem, mint más még soha. Annyiszor megalázott és mégis szeretem... És akkor én kapom meg mindig, hogy miért nem bízok benne, nem is szeretem, stb. Tudom hülyeség, hogy vele vagyok, de nem tudok egyenlőre mit csinálni.. Engem egyébként egy ismerősöm döbbentett rá, hogy nem igaz, hogy nem bízok benne eléggé, mert ha nem bíznék benne, akkor rég ott hagytam volna, és igaza van. Bízom benne, hogy változni fog.. de talán sosem fog. Jónak nem mondanám, de ha vannak jó pillanatok, úgy érzed, hogy lehetne örökké ilyen. Csak tenni kell érte! De ne csak az egyik fél. Bele fogsz unni, ahogy én is kezdek beleunni.
2011. júl. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Háát én már elég régóta ezt csinálom.De a bizalmamat igazán fél éve veszitette el...de akkor nagyon.Sajnálom,hogy te is ilyen kilátástalan helyzetben vagy.Mondjuk igaza lehet a haverodnak/ismerösödnek hogy valamilyen szinten persze bizunk...de nem a barátunkban hanem abban hogy megváltozhat..hogy lehet jobb..bár szerintem a szivünk mélyén tudjuk hogy nem lesz :/ De azért sem adjuk fel..
2011. júl. 6. 19:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!