Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk milyen esetben hazudtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk milyen esetben hazudtok a mostani barátnőtökről az exeteknek ha beszélő viszonyba vagytok?

Figyelt kérdés
2011. júl. 6. 11:01
1 2
 1/11 Scream85 ***** válasza:
Soha! Az ex már a múlt. Miért is kellene hazudni bármiben is róla?
2011. júl. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Legjobb ha meg sem említed
2011. júl. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az első ilyen hazugságok szülik a későbbi bizalmi problémákat. A legjobb módszer gyökerestül kiirtani a problémát (nem, nem megölni az exet), vagyis igazat mondani.
2011. júl. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Stojkovic ***** válasza:
Ennyire vállalhatatlan párod van? Mert ha egy emberi szardarab, akkor persze nem szívesen beszélsz róla senkinek sem. Vagy hazudsz. De ha értékelhető, akkor nem kell róla hazudni, főleg nem az exnek akinek már semmi köze ahhoz, hogy kivel-mivel vagy együtt.
2011. júl. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
11.26 nem én hazudtam,soha nem tenném főleg ha szeretem...nekem hazudott volt barátom a mostani barátnőjéről
2011. júl. 6. 11:31
 6/11 Stojkovic ***** válasza:
Valami miatt nem akar magyarázkodni. Hazudni egyszerűbb.
2011. júl. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor miért érdekel téged? az exeddel valamiért szétmentetek, a mostani nőjét meg ki nem ****** le.?!
2011. júl. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
kicsit furinak tarom hogyha elvileg szereti a csajt akkor miért hazudott róla...pont nekem:/
2011. júl. 6. 12:08
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez nagyon zavaros. Mit hazudott neki, honnan tudod és miért érdekel?
2011. júl. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Most kezdem érteni.

...és jobbat hazudott vagy rosszabbat?

2011. júl. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!