Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ugy érzem a pasim kezd elnyomn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugy érzem a pasim kezd elnyomni:S hogy lehetne ezt normálisan megbeszélni vele?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok a fiúm 15 és már elég régóta együtt vagyunk, szerettjük egymást és komolyan gondoljuk a kapcsolatunkat. Nincs is azzal bajom hogy fiatalabb nálam én is még nagyon gyerek vagyok lélekben viszont vannak olyan dolgok amikhez még éretlen. Nem tudja kezelni hogy nem ő az egyetlen az életemben és szeretnék néha a barátnőimmel elmenni ide-oda hozzátenném hogy ő is jöhetne velünk. De ő nem szeret másokkal együtt velem lenni csak kettesben mert hogy olyan keveset tudunk találkozni (az ő szülei miatt:\de így is heti 5 napot együtt vagyunk) hogy azt az időt inkább kettesben akarja tölteni. Ez mondjuk hogy oké bár szerintem megeröltethetné magát és megprobálhatna haverkodni a baráti társaságommal nem kell mindig velük lenni csak mondjuk félévente 1szer, de amikor nem engedik neki hogy találkozzunk akkor is elvárja hogy én is otthon üljek.Persze mondja hogy mehetek meg azt csinálok amit akarok de tipikusan úgy hogy magyarul ez azt jelenti hogyha megpróbálok elmenni akkor azt hallgathatom majd hónapokig és vérig lesz sértődve. Tudtok valami ötletet hogy hogy lehet ezt úgy megoldani hogy ne szakítás legyen a vége hanem megértse hogy jár mindenkinek egy kis idő a barátaival? Nagyon szeretem de úgy érzem hogy megfojt:( Ettöl eltekintve pedig aranyos, kedves, kényeztet szóval igazán jó vele:s
2011. júl. 6. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Atyaég mekkora problémák... fiatalok vagytok minek belbonyolódni két évvel fiatalabb fiúval ebbe?
2011. júl. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

mond el neki amit ide leirtál

miért is sértődhetne meg..

2011. júl. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom, hogy az ember nem tudja megválogatni hogy kibe lesz szerelmes...így jött ki hogy 2 évvel fiatalabb és elcsavarta a fejem...
2011. júl. 6. 16:16
 4/6 A kérdező kommentje:
tipikus pasi: ha megpróbálok valami problémát felhozni akkor "nem kötelez rá senki hogy velem legyél" a válasz
2011. júl. 6. 16:17
 5/6 anonim ***** válasza:

Elmondod neki amit leírtál. Onnantól kezdve 3 lehetőség van.


- Hajlandó-e ő változni azért, hogy te velem maradj?

Ha igen, akkor hurrá. Ha nem, lásd alább.


- Ha nem, akkor a kérdés az, hogy hajlandó vagy-e te elnézni neki ezt a tulajdonságát?

Ha igen, akkor hurrá.


- Ha ezek egyik sem működik, akkor a harmadik lehetőség hogy mindketten kerestek valaki mást.

2011. júl. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ha megsértődne ezen amit leírták, akkor az azt jelenti, hogy tudja, hogy igazad van!

Szerintem mond el nyugodtan, végül is nem azt mondod el neki, hogy már nem szereted, ígyhát ha Ő annyira szeret mint amennyire mondja, egy kis durcizás után béke lesz és remélhetőleg úgy fog állni a dolgokhoz, ahogy te szeretnéd.:)

És ha nem szeretnél vele ellenszenves lenni, akár köthettek valami alkut..:)

2011. júl. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!