Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsak? Megbeszélni reményt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak? Megbeszélni reménytelen

Figyelt kérdés
van egy barátom, néha érzem hogy szeret, amikor hisztizek és mondom neki h nekem kell h érezzem h szeretnek akkor érezteti, amúgy nem, már nem érdekli annyira amit mondok neki, ha összeveszünk este neten, vígan 5 perc alatt el tud aludni, felhívtam mobilon és mondtam ha lemegy a pénzem kölcsönveszem anyuét és amikor lement enyémről a pénz beszélgetés közepette, elvettem anyuét arról hívtam és 4et csörgött mire felvette ami azt jelenti hogy nem várta h hívjam mert tudta h hívni fogom és gondokat beszéltünk meg. szerintetek szeret? mit csináljak ezzel a helyzettel? és amikor mondtam telcsibe h vége, szép nyugodt maradt. mi legyen?
2011. szept. 11. 00:03
 1/6 anonim ***** válasza:
igen, nem, karácsony
2011. szept. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ennek bizony vége van.

A fiúd egy gyáva s*ggfej aki akar még dugni párat ezért nem mondja a szemedbe, hogy vége. De ez a hajó már elment.

Igaz ezt csak a te verziód szerint mondom.

24/F

2011. szept. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Kovács Éva Magdolna válasza:
szia :( egyátalán nemis döbbent meg hogy vége lesz köztetek ?
2011. szept. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az első válaszolót kijavítanám: igen, nem szülirácsony


Amúgy én dobnám szerintem. Ha ennyire lesz@rja, hogy gondjaid vannak akkor hagyd. Persze az is lehet, hogy te reagálod túl, nem tudom mi a helyzet pontosan felétek.

2011. szept. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem, de lehet azért mert már párszor majdnem vége lett és mégsem és most is azt hiszi h kibékülünk
2011. szept. 11. 00:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Az a kapcsolat, ahol nem tudjátok megbeszélni a gondokat, alapból bukta. Nem lehet úgy párkapcsolatot folytani, hogy a beszélgetés és a megbeszélés kimarad. Mi az, hogy reménytelen? Le kell ülni vele, és megbeszélni. Ennyi! Ha ez az alapvető dolog nálatok hiányzik, akkor igen, szakítsatok. Ha változtatnátok, és megbeszélnétek a dolgokat, jobb lenne minden, hidd el. És nem célozgatni kell a dolgokra, hanem konkrétan kimondani a beszélgetésekkor. De dönts te!
2011. szept. 11. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!