Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálhatnék ilyen helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálhatnék ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Úgy érzem a barátom elhanyagol...de ha ezt megmondanám neki akkor megsértődne...

Folyton beszél egy másik csajjal, akitől tudom, hogy nem akar semmit...meg mondja, hogy szóljak ha zavar...de tudom ha szólnék neki én lennék a szemét...

Beléptem a faceébe és láttam, hogy a csajjal sokkal többet beszélget, mint velem...nekem benyög fél mondatokat neki meg egy csomó mindent ír...

Nagyon szeretem őt...de nem tudom, hogy hogyan érhetném el nála, hogy többet figyeljen rám...

Most nem vagyunk egy városban, majd csak 2 hónap múlva fog visszajönni, addig nem is találkozunk:(


2011. júl. 6. 17:03
 1/3 anonim válasza:
2honapig tavol vagytok egymastol es igy beszel mas lanyokkal mikor te is ott vagy neki akor nem valami huseges tipus...es tobb mint valoszinu hogy megcsal... beszelgessetek el hogy meg van ertelme ennek az egesznek mert ha nem akkor kar gyotord magad
2011. júl. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
akkor is beszélt vele amikor itt volt...csak most kicsit nagyon zavaró...:S és elhanyagol...tőlem nem kérdezné meg hogy hogy vagyok, vagy milyen volt a napom...vagy ha én megkérdezem akkor annyit ir hogy jó volt...viszont láttam a csajnak elmeséli rendesen is, hogy milyen napja volt...meg ilyenek:(
2011. júl. 6. 17:25
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én erre azt mondanám, hogy reménytelen a kapcsolatotok fenntartása. Ha már mozgolódik más csajok után, sőt valószínű, hogy már meg is találta az utódodat, akkor már üres szavak azok, amiket neked mondd. Szerintem hagyd a francba, nem érdemli meg a szereteted, törődésedet. Az egyoldalú kapcsolatoknak ugye nincs értelme, mert te szenvedsz, ő örül. Az ilyen csákeszok mindig azt várják, hogy a csajszi mondja ki a végszót, addig örül, hogy ha nincs az a kiszemelt jobb lány, akkor majd jó leszel neki te is. Szerintem menthetetlen, mert téged már ilyenek után nem fog hűen szeretni...

2011. júl. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!