Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20 éves vagyok és eddig még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves vagyok és eddig még csak 1 olyan sráccal találkoztam, akinél úgy éreztem, hogy: igen, ő kell nekem, rá vártam. Vajon bennem van a hiba? Túl nagyok az elvárásaim?

Figyelt kérdés

Igazából nem vagyok túlságosan válogatós. Van egy ideálom külsőre, meg belsőre is. A külsőből engedek, mivel a belső fontosabb számomra. Mégis annyira kevés srác tud megmozgatni bennem valamit. Pedig én szeretném, csak mégsem megy....ezért is van az h eddig összvisz 1 kapcsolatom volt, ami fél éves volt. Mert feleslegesen nem megyek bele egy párkapcsolatba, ha nem érzem ezt a bizonyos pluszt.

Ja és nem vagyok csúnya, se buta. Akadna jelentkező bőven. De vmi mégsem jó...


20L


2011. febr. 21. 21:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem az lehet a baj, hogy kevesebbeket ismersz? Arról nem írtál, hogy mennyire vagy nyitott az emberekkel. Én is ilyesmi vagyok, csak én zárkózottabb, kevesebb pasit ismerek.

19/L

2011. febr. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
30%

"Mert még el kell mondanom egy szomorú hírt. Az ”Igazi” sem létezik. Nincsen. Sehol nem él valahol egy nő vagy egy férfi, aki az igazi, s akit csak meg kell találni. De aki szerencsés, élete során találkozhat két-három olyan emberrel, akiből lehetne „igazi”. De ehhez nagyon sok türelem, lemondás, megértés, háttérben maradás szükséges, ám végül kialakulhat egy olyan viszony, melyben a másik már nélkülözhetetlenül belecsiszolódott, vagyis igazivá vált."

(Popper Péter: 7 undok megjegyzés a szerelem kínjairól - részlet)

2011. febr. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

Az is elképzelhető, ami velem volt/van: az első annyira eszményi volt, hogy hozzá hasonlítod. Esetleg, és nem érik el "azt a szintet". Tetszhettek más pasik, de nem volt igazi, úgy, mint az első.

A másodiknak igaza van.:)

2011. febr. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

rengeteg srácot ismerek amúgy. sokat vagyok társaságban (szinte mindig, szóval abszolút nem vagyok magányos típus)

és az első sem volt eszményi. csak éppen akkor még 17 éves voltam. teljesen más voltam, másképp gondolkodtam. ha most állna elém, nem lenne rám hatással :/

2011. febr. 21. 21:41
 5/16 tsz-tag ***** válasza:
0%
agyadba van a hiba...egész életed alatt 1 srác akire aztmondod hogy oké...áhh én tarkón lőnélek
2011. febr. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%
Akkor fogalmam sincs.:/ Olyasmi nem lehet baj, hogy "túl hamar ítéled" el az embereket? Tudom, hogy a belső fontosabb, de akik megismernének, őket te is ismered eléggé? Nem lehet, hogy rögtön az érzést várod, még mielőtt ismernéd őket?
2011. febr. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
tsz-tag, neked meg mi a bajod?
2011. febr. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 tsz-tag ***** válasza:
100%
túl vagyok pörögve....nem bírom lelőni magam, bocsi a hülyeségért, néha ilyen napom van
2011. febr. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

"Vajon bennem van a hiba? Túl nagyok az elvárásaim?"

Ha nő létedre nem találsz senkit, akkor egyértelműen IGEN

2011. febr. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
93%
Jaj, dehogy benned van a hiba, nagyon jól csinálod!!És maradj is ilyen bátor, hogy ki mered jelenteni, hogy igenis, kevés van, aki kedvedre való. Az ember ezt hamar érzi, hogy van-e vonzalom, lesz-e belőle valami. Ha így folytatod, esélyed lesz egy olyan párkapcsolatra, amiben nem nyomorítja meg a mindennapjaidat az az érzés, hogy nem itt kéne lenne, nem ezzel az emberrel...nagyon jó, hogy már 20 évesen így gondolkodsz.
2011. febr. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!