Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan változtassak ezen? =/

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan változtassak ezen? =/

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nagyon tetszik nekem meg beleszerelmesedtem

például msn-en tök jól elbeszélgetünk meg minden amikor meg találkozunk akkor meg meg se merem szólítani ezen hogyan változtassak? :(


2011. júl. 6. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Az általad keresett megoldás az Önbizalom nevezetű gyógyszer. Ezt nem lehet csak úgy szerezni, pszichológus, vagy valami tanácsadó sokat segíthet.
2011. júl. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
13 évesen nem igazán akarok pszihológushoz menni :D am ksözi a választ
2011. júl. 6. 20:08
 3/5 anonim ***** válasza:
legyél mesztelen nálam bevált 101/F
2011. júl. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ismerem az érzést...

Szerintem először köszönj rá, ha találkoztok. Ha totál elment a bátorságod a köszönés után, akkor vedd úgy, hogy "mára ennyi elég volt, és ez is nagy lépés volt!". :D Ha még mindig birod, akkor kérdezd meg, hogy hogy van, (majd ősszel, ha nem alakul köztetek ki semmi, akkor azt, hogy milyen órája lesz/volt) stb. Sok szerencsét! :)


(Ösztönözzön, hogy én a Te helyedben voltam, és mostmár fél éve együtt vagyunk. Szóval, hajrá! :D)

2011. júl. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
wow köszi sokat segítettél talán már megbírom csinálni !! :D
2011. júl. 6. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!