Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom kibeszél a családján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom kibeszél a családjának. Hogyan változtassak ezen?

Figyelt kérdés

és ráadásul nem is pozitívan.

pl.: nőgyógyásznál várakozunk, félremegy telefonálni és a hugával beszéli meg az én nőgyógyászati gondjaimat.....

ezen felháborodtam, mire ő bagatelizállja, hogy csak annyit mondott reméli semmi bajom nincs, de dokinál vagyunk.

másik:

nyári! melegítőjét kell varrnom, amit én félre tettem, hogy majd később varrom meg (nem szívesen megyek át anyáékhoz - ott a varrógép) és ezt is ecsetelte, hogy mióta nálam áll a melegítője és nem csinálom meg, "hát nem vagyunk egyformák"


amit eddig tettem, kiakadtam, felháborodtam, semmi megbánás. és szerintem a jövőben is így ki fog engem beszélni, hiába hozom fel neki, hogy pl neki milyen lenne ha a szüleimnek ilyeneket mondanék róla.

rajtam kívül mi az, ami segít leszoktatni őt erről???


2011. febr. 11. 11:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Ő ilyen,ilyennek kell elfogadni vagy nem elfogadni, a döntés rajtad áll :)


egyébként szerintem is bunkóság az ilyen :/

2011. febr. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha bunkó, azon sehogy nem tudsz...

Meg lehet próbálni szólni.

2011. febr. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha nem változtat rajta, és nem is akar... én mondanám neki, hogy nem kérek belőle tovább...


Nem jó az olyan kapcsolat, amiben csak idegeskedsz

2011. febr. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1,Dobd ki, ha nem tetszik!

2,Vagy mindazt amit ide leírtál mondd el neki is!

3,Beszéld ki Te is a hátamögött!

4,Varrd meg a melegítőjét.

5,Soha többet ne menj vele nőgyógyászhoz.

Valamelyik csak bejön!

2011. febr. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

szeretném ha látná, hogy ez nem egy korrekt dolog.

mert azért nem változtat egyenlőre, mert azt hiszi én vagyok a nem normális, hogy ezen kiborulok és szólok érte.

mert komolyan mondom, neki ez rém természetes ilyeneket elmondani rólam!

és ezért fel sem veszi mit mondok!


hogyan láttassam meg vele, hogy se negatívat, se a magánügyeinket nem kellene másokkal megosztani.


a hugával még én nem is beszéltem a nemi szervemről!!-nem vagyunk közvetlen viszonyban, de ő már eleget tud rólam a barátomtól.

2011. febr. 11. 12:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Aki bunkò az bunkó is marad! Ezen se te sem màs nem vàltoztathat.
2011. febr. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is megpróbáltam terelgetni a másikat, de beláttam h nem lehet a másikat úgy megváltoztatni, hogy az nem is akar.


Szerintem lásd be, felemésztené az energiádat.. fordítsd más felé...


Jahm, én írtam, hogy nem jó egy kapcsolat ha idegeskedsz

2011. febr. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!