Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek helyre hozható a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek helyre hozható a kapcsolatunk a "volt" barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Múlt hét vasárnap úgymond szétmentünk 3 és fél év után és abban maradtunk, hogy várunk 1,2 hetet még lenyugszanak az érzései és h majd tudja, hogy mit akar és kíváncsi rá, hogy fogok-e hiányozni neki meg az olyan dolgok amik velem történnek illetve kacsolatosak!

Konkrétabban azért mentünk szét mert nem látja a közös jövőnket! És ezért egyszer ezt akarja máskor pedig mást akar! De mondta, hogy nagyon szeret meg minden!

Mit tanácsoltok!


2011. júl. 6. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha nem látja a jövötöket,akkor lehet hogy már nem is szeret. Probáld megbeszélni vele ezt az egészt,és ha kiderül hogy szeret akkor harcolj érte.

Lehet hogy csak valami problémái vannak amiket nem mondot el neked.

2011. júl. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát nekem azt mondta hogy szeret és érzem is a szeretetét.

Utoljára azt mondta, hogy azért kért időt, hogy gondolkodjon hogy valójában mit is akar, és hogy kiderüljön mennyit jelentek neki. Nem tudom mennyit befolyásolja, hogy sokat voltunk együtt, volt mikor minden nap. És abban maradtunk 1-2hét múlva beszélünk. Reménykedem, hogy azért 3és fél év után fogok neki hiányozni meg minden és megtudjuk oldani a dolgot!!

2011. júl. 7. 00:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Én sem látok közös jövőt a jelenlegi kapcsolatomban. Mégis szeretem. Beleőrülnék ha más lánnyal látnám, ha nem hallanék róla 1 napig is... Ettől függetlenül annyira különbözünk, hogy közös jövő, együttélés, gyerek, család kizárva.
2011. júl. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Húha. Van esély rá, hogy visszaáll minden, de az én tapasztalataim szerint, ha az egyik fél szünetet kér, annak a kapcsolatnak nincs jövője.
2011. júl. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Dottorre ***** válasza:

09:26... neked is ugyan azt javaslom, mint a kérdezőnek:

Amikor az ember nem látja a közös jövőt, akkor ki kell lépni a kapcsolatból. Mindkettőtök érdekében. Nem tudom a korotokat, de 20körül azért kell kilépni ,mert csak az éveket fecséreled, és kapcsolati síkon semmit sem lépsz előrébb, 20 alatt pedig azért ,hogy ne ragadj le egy olyan nő mellett, aki mellett nincs jövőd, mert ezek az évek pont arra valók, hogy egyrészt kiéld magad, másrészt pedig megtaláld azt a tűt a szénakazalban, akivel majd családot alapítassz, és közös jövőt építhetsz.


CSak a kérdés feltevőjének:

Ilyenkor az embernek nagyvonalúnak kell lenni, és a saját érzéseit férrerakva alá kell rendelnie magát a másik fél akaratának, mert így jobb lesz neki. Ha szereted, el tudod engedni. Elég paradox, de ez az igazság. Ha nincs közös jövő, akkor csak egymás fiatalságát és idejét fecsérlitek. ÉS inkább most derüljön ki, hogy nem megy együtt, mint 2gyerek után 35évesen, és akkor felnőnek a gyerekek csonka családban, ráadásul egy gyereket elhagyni ezerszer nehezebb...

2011. júl. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Én csak az amper barátnőkről hallottam, hogy békülős típusúak.
2011. júl. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!