Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szarul erzem magam....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szarul erzem magam. Most ilyenkor mit kell tenni?

Figyelt kérdés
Beszelgettem egy nagyon helyes fiuval.Mar 2 hete nem jott fel msn-re.Atgondoltam ezt az egesz beszelgetest es nagyon cikinek tartom egyes reszeit.Tul nyalasnak tuntem,nyomulosnak.Ez az erzesem es most megbantam az egesz mindenseget.De minden fiuval ez van.Nem tudom,hogy miert.Ez talan mar betegseg,hogy nem tudom magam elfogadni?
2011. júl. 6. 23:44
 1/5 anonim ***** válasza:
előszöris korod, másrészről pedig csak felejtsd el a fiut
2011. júl. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem nem betegség.Egyszerűen nem bízol magadba nem hiszed el hogy bejöhetsz egy ilyen fiúnak-Úgy érzed hogy megkell neki felelned pedig nem.Légy olyan amilyen.Te ilyen vagy,ha neki ez nem tetszik akkor nem vagytok egy húron
2011. júl. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ezt el kell felejteni, amúgy meg ne msnen ismerkedj, hanem élőben
2011. júl. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom nagyon.Amugy 14/L
2011. júl. 6. 23:59
 5/5 anonim ***** válasza:
hát ha szarul érzed magad meg betegnek,az biztos azért van,mert szarnod kell,egyértelmű,látom az írásodból,h mocorog a barna medve
2011. júl. 7. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!