Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ilyenkor a teendő? Se vele, se nélküle.

Figyelt kérdés
Lassan három éve megismertem egy lányt, akivel kezdetben barátként tekintettünk egymásra. Nyáron elutazott egy kis időre. Nagyon hiányzott és rájöttem, hogy ez a rajongás, amit iránta táplálok részemről már nem csak barátság. Mikor hazajött megcsókoltam, majd egy hétig úgy tűnt, hogy viszonozza az érzelmeim. Egy hét után azonban azt mondta, hogy nem szerelmes belém, illetve, hogy maradjunk barátok. Én ezt ekkor elfogadtam, úgy gondoltam, hogy ha eddig jó barátok voltunk, akkor ezek után miért ne menne? Aztán rájöttem, hogy ez nem ilyen egyszerű. Már lassan három hónapja történt az első csók és azóta egyre rosszabb a helyzet. Szerintem érthető, hogy nem tudok már csak barátként figyelni rá. Próbáltam többször megszakítani vele a kapcsolatot, mert úgy gondoltam, hogy ez az egyetlen megoldás. A gond az, hogy neki ez nagyon fáj. Nekem is elég rossz, mert tudom, hogy ő szenved és így én se tudok kilépni ebből a kapcsolatból. A kérdésem tehát az, hogy mit lehet tenni az érdekében, hogy nekem se legyen rossz, de neki se? Én nem tudok barátként élni mellette, ő azonban nélkülem szomorkodik.
2011. nov. 5. 13:25
 1/5 Inkog Nito ***** válasza:
Most ezt nem értem.Ha nem akar kapcsolatot veled,de hiányzol neki akkor ez most hogy is van?Beszéljétek át és mondd meg neki kerek perec.Ez az élet sokszor szar.Ha sikerül összejönni vele akkor nyert ügy.
2011. nov. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nehéz ügy, de szerintem neked kell lépned. Mármint ki ebből a kapcsolatból. Mivel érthető módon nem tudsz csak barátként tekinteni rá, és csak szenvedsz mellette, ráadásul amíg utána epekedsz, lehetőségek tucatjai mehetnek el melletted.

Érdekes a lány hozzáállása, elveszíteni nem akar, de azért annyira kötődni sem? Gondolom mivel szereted, ezért mindent, bármit megteszel neki, és folyton a kedvében akarsz járni, ami neki nagyon kényelmes és kellemes dolog. ^^ Ne haragudj hogy ezt mondom, de ha ez a lány csak fele annyira szeretne téged, mint te őt, akkor tekintettel lenne arra is, hogy te szenvedsz így mellette, nem csak arra, hogy ő "szomorkodik" nélküled. Elég önző dolog a részéről!

2011. nov. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem önző, mert elengedne... Mondta, hogyha nekem így jobb, akkor szakítsuk meg a kapcsolatot.. Csak én közben tudom, hogy ez neki nagyon rossz.. Fáj neki és így nekem is fáj...
2011. nov. 5. 13:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Jaa, akkor ez így már más helyzet! A nyitódból nem úgy tűnt. Akkor viszont, ha tényleg veszett fejsze nyele az egész, akkor lépj. Ha találsz magadnak egy másik lányt, akkor már fogsz tudni úgy nézni rá, mint barátra, és akkor lesz kiegyensúlyozott a kapcsolatotok.
2011. nov. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Így teszek.. Ugyanakkor féltékeny is, ha másik lánnyal beszélek és én se tudok most még más lányra gondolni, de próbálkozok :)
2011. nov. 5. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!