Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem magam szarul ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem magam szarul ha fb-én szerelmest párt látok és ismerem is őket?

Figyelt kérdés
Facebookon láttam egy ismeröst hogy szerelmes és néztem kibe meg hogy igy-ugy szeretik egymást és utána szarul éreztem magam
2011. nov. 3. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Irigy vagy.
2011. nov. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert egy önző antiszociális s*ggfej vagy.
2011. nov. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amit az első kettő mondott. Meg mert irritál a szeretett.
2011. nov. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
mert irigyled hogy másnak összejött. nem feltétlen vagy annyira sheggfej ettől mint irták, sztem ez sokmindenkiben bennevan, akinek valamiért nem jön össze, vagy csalódott. amikor látjuk hogy más boldog, akkor legyen valaki akármilyen jófej akármi, azér csak megfordul benne hogy de jó nekik. biztos akik itt válaszoltak eddig azoknak mindig minden tökéletes volt és sose jutott eszükbe hogy másnak összejött neki miért nem...
2011. nov. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
BAhahahahaha. Nem-nem, én DIREKT írtam így, mert eléggé olyan megérzésem van hogy a kérdező arra számít hogy majd valaki megvigasztalja azon az alapon mint pont te, hogy "óó mert neked még nem jött össze stb.". Nem sajnálkozni kell, hanem próbálkozni. Vagy nem kell de akkor meg mit zavar.
2011. nov. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elsőnél a pont. Ez az egyik fő bűn:IRÍGYSÉG
2011. nov. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!