Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek a Távkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a Távkapcsolatokról?

Figyelt kérdés
Egyszer egyik lány barátomhoz(nem volt köztünk semmi) lejött egy barátnője és én meg a lány barátom pasija meg a lány barát távoli barátnője kinnvoltunk és elkeztünk vonzódni egymáshoz a távoli barátnőjével aztán összejöttünk de visszament valami távoli faluba msot a nevét meg nem mondom nektek és azóta is együtt vagyunk (msn,facebook,skype stb...)és csak néha jön le de amikor haverokkal pl megyünk bulizni mindenki azt mondja hogy rázzam má le őt és inkább csajozzak be itt de engem azóta nem érdekel egy lány se mit tegyek hogy leszálljanak rólam?
2011. júl. 7. 00:58
 1/5 anonim ***** válasza:
semmi jó véleményem nem volt róla, ahogy a megszakitásos védekezésről és a pharmatexről, aztan belekerultem egy ilyen kapcsolatba.. soha ne mondd h soha :) én vok az élő példa :)
2011. júl. 7. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hjaj, miért nem lehet írásjeleket használni? Gondolok itt a vesszőre (,), ointra (.) stb.


A távoli kapcsolat csak akkor jó ha van rá remény h hamarosan közelebb kerültök egymáshoz földrajzilag.

2011. júl. 7. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*pontra (.)
2011. júl. 7. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
működhet, ha tényleg szeretitek egymást.. és nem azt várjátok, hogy majd idővel kialakulnak az érzelmek..
2011. júl. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

2 éve élek távkapcsolatban, és el merem mondani hogy egy nagy ....

Abban az esetben, ha a párod nem egy szexéhes személy, és megbízható, és nem kétes múlttal rendelkezik, nagyon vagány dolog a távkapcsolat...de másképp ck a gond van vele...

2011. júl. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!