Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok a távkapcsolatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a távkapcsolatokról? Volt már veletek ilyen? Belevágnátok egybe?

Figyelt kérdés
2011. aug. 10. 11:34
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
nekem már volt 2,de nem valami jo,14vagyok,msot tudom h itt elfognak mondani meg stb,de nemérdekel,hány évesek vagytok,mert attol is fugg sztem:) de ha igazan szeretitek egymást akkor lehet,és proballjatok meg legalább havonta 1x talizni:)
2011. aug. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:

Nekem is vollt de borzalmas vollt..szerettük egymáást 2x talállkoztunk 1 évbee.. ő se tudott jönni én se tudtam menni.. és borzasztóan rossz volt.. ezér megbeszéltük h ez így nem működik stb...

Meghát ott hiába monndja azt h szeret stb..lehet h megcsal vagy akármi..

Sokkal jobb ha melletted van az akiit szereetsz ha épp rá van szükséged akk egy telefon éés min. fél órán belül ott van ennél jobb érzés nincsen:)

2011. aug. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
és az működhet hogy csak 100-120 km van köztünk?
2011. aug. 10. 11:41
 4/26 anonim ***** válasza:
100 km simán.. nekem is ilyen van.. nyugi már!! van busz, vonat, egyszer te mész, egyszer ő!! az más kérdés, h ő a szülővárosomban lakik, én meg 1 másikban.. tehát mindenkeppen hazamegyek..
2011. aug. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
köszi utolsó :)
2011. aug. 10. 11:46
 6/26 anonim ***** válasza:
Mindenképp nehéz, a személyes kontaktus nélküli időszakban rengeteg feszültség tud felhalmozódni, ami folytonos vitákat szülhet. Sok-sok türelem kell hozzá, és elfogadás, hogy a másiknak, akármekkora távolságra is van, lesz saját élete, ami nem egyezik a megcsalással.
2011. aug. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Én belevágnék, mivel megőrülök érte. Nagyon szeretem...Már 2 éve. <3

16/L

2011. aug. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
3 volt... azok után még egyet SOHA! iszonyú érzés,mikor havonta egyszer ölelheted meg,és szinte aludni se tudsz,mert tudod,hogy nem fog bekopogtatni holnap. Ez olyan mint mikor képernyőn mutogatnak egy gusztusos sütit,te meg nem tudod megenni,mert csak egy kép :((
2011. aug. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
akkor is vágjak bele ha 4 évvel idősebb? bár engem nem zavar...:)
2011. aug. 10. 20:49
 10/26 anonim válasza:
Én jelenleg 24 éves vagyok, eddig 5 kapcsolatom volt/van és szinte mindegyik távkapcsolat volt. Úgy gondolom, hogy ha a kapcsolat/a "társ" igazán alkalmas arra, hogy veled legyen, akkor itt meg fog mutatkozni. A távolság és az idő nem csak ellenség, hanem barát is. Ki fog derülni, hogy mire kellesz neki. Ha viszont komolyan gondoljátok a dolgot, akkor minden próbát megér. Nekem az 5-ből 3 több évig tartott. Volt jó is, rossz is. Én csak támogatni tudom a távkapcsolatot. Édesebbé teszi az együttléteket. Én rendszerint csak hétvégén találkozgatok a társammal. Hétköznap végzi mindenki a maga dolgát - munka, suli - és csak interneten beszélünk. Minél jobban hiányzik a másik, annál jobban sikerül a hétvége. Ha gondolod, még súghatok pár dolgot, ha érdekel. Csak kérdezz.
2011. aug. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!