Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az baj ha egy 15...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keyss kérdése:

Szerintetek az baj ha egy 15 éves csajnak 20 éves pasija van? Fura?

Figyelt kérdés
2011. júl. 7. 01:44
 1/8 anonim ***** válasza:
16 évesen most jöttem össze egy 22 éves sráccal.Régebb óta ismerem és szeretem is.Ha szeretitek egymást,miért ne?..
2011. júl. 7. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
na meg az h én még nem akarok vele lefeküdni és hát nem tudom h meddig birja XD
2011. júl. 7. 01:49
 3/8 anonim ***** válasza:
tomi te vagy??? :D
2011. júl. 7. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
xDDD nem
2011. júl. 7. 01:52
 5/8 anonim válasza:
Nem lemaradt a huszas elől egy egyes? (120) Mert az már fura lenne.
2011. júl. 7. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Miért lenne fura? 24 évesen 16 éves barátnőm volt. Semmi gond nem volt velünk, és a hiedelemmel ellentétben nem igaz, hogy 18 fölött mindenkit csak az vezérel, hogy minél rövidebb időn belűl meghúzza a kiszemeltjét.

Szóval sok boldogságot együtt! ;)

2011. júl. 7. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha szeretitek egymást, akkor nem baj.
2011. júl. 7. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nálunk is pont ez az arány van:) a szexet én sem akartam, egyáltalán, mégis 2hónap utána megtörtént (mondhatjuk, hogy azért veszítettem el, hogy őt ki tudjam elégíteni), ami lehet kicsit túl korai volt .. de mégsem bántam meg, hogy Vele történt, mostanra minden kialakult:)

3nap múlva leszünk együtt fél éve, és kimondhatatlanul szeretjük egymást:)

2011. júl. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!