Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, kezdek beleszeretn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, kezdek beleszeretni az egyik legjobb barátomba?

Figyelt kérdés

Kapcsolatban élek pár hónapja.Ám van egy nagyon jó fiú barátom akibe kezdek beleszeretni mert olyan mint én,hasonló érzelmeink vannak az életről.Nagyon sokat gondolok rá,és nagyon kedvelem.Úgy érzem kezdem szeretni szerelemből.De a mostani páromat nem akarom elhagyni mert őt is szeretem,de már nem annyira mint régen.

17 éves lány vagyok.Szerintetek mit tegyek?


2009. máj. 17. 10:00
 1/5 anonim ***** válasza:

hát ezzel nagyon nem tudsz mit tenni ,,,,

én is így voltam .. és már lassann fél éve vele vagyok :D

2009. máj. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

el ekll döntened ,hoyg a párodat szeretd -e mert ha nem ug y szeretd ,ahoyg kellene,(márpedig ugy néz ki,különben mégcsak nem is néznél más pasira s em.)

akkor inkább a másikkal kezdj valmit,de scak miután az elözöt lezártad.

2009. máj. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem sokára megfog látogatni(más városban élünk),és valószínű hogy észrefogja venni mit érzek iránta.És ha neki is tetszem? mondjam meg neki mi a szitu????
2009. máj. 17. 10:17
 4/5 anonim ***** válasza:

A legjobb amit tanácsolhatok az, hogy gondolkozz el hogy milyen volt a mostani pároddal a kapcsolatod és most milyen. Ha rosszabb mint volt és már nem vagy boldog, esetleg egyre rosszabbul érzed magad az utóbbi időben akkor gondolj bele egy új kapcsolatba, azzal akibe kezdesz beleszeretni, és ne félj semmiféle változástól.

Én is egy ilyen ügyben voltam ennyi idősen mint te, és nem bántam meg hogy új kapcsolatot kezdtem :-) azóta is vele vagyok már 6 éve.

2009. máj. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Voguelilias ***** válasza:

Na igen ez két esélyes dolog. Van egy nagyon jó fiú barátod. Akiről nem tudjuk, hogy ő is így gondol-e rád mint ahogy te kezdesz rá gondolni. Ilyenkor meg kell gondolni, hogy mennyire mély a barátság és érdemes-e próbát tenni egy kapcsolatra, mert mi van ha szakítás után már nem lesztek barátok? Mérlegelni kell a dolgokat. De ha úgy is döntesz, hogy a barátoddal szeretnél lenni akkor le kell előtte korrekten zárni a jelenlegi kapcsolatodat.

18/L

2009. máj. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!