Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk miben különbözik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk miben különbözik az ideálotok és a barátnőtök?

Figyelt kérdés

pl. az ideálnak nagyobb a melle vagy barna a haja

ilyenekre gondolok


2011. júl. 7. 10:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Abban, hogy az ideálom "ereiben" nem vér folyik, ellenben a barátnőmével.
2011. júl. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
érdekes válasz.
2011. júl. 7. 10:28
 3/14 anonim ***** válasza:
semmiben 22F
2011. júl. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

hát remélem, én vagyok a pasim ideálja. bár tudom, hogy egy kicsit jobban szereti a nagyobb melleket, de azt leszámítva én vagyok neki a legjobb. és ezt 4 éve bizonyítja is :) mindig megdícsér, és látszik rajta, hogy tetszem neki.

egyébként fehér bőrőm, zöld szemem, barnás-vörös hajam van, hosszú lábaim, 170 cm /60kg, és egy szép tetkó a bal lábamon.:)

2011. júl. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nekem sokban különbözi. Mégis, ha választhatnék az ideálom, és a barátnőm közt mindig a barátnőm választanám.


Az ideálom nagyobb mellű, valamiért megnézem a nagy mellet, de a kicsire esküszöm, és azt szeretem.

Sportos kicsit izmos feszes fenekű az ideálom.


A barátnőm is sportos, de alkatra nem kifejezetten a vékony alkat. De nekem így tetszik,vannak hibái, bizonyos dolgokat el tudnék képzelni másképp rajta, de nem szeretném megváltoztatni. Így fogadom el, így tetszik.És így, hogy jól érzem magam vele, így már úgy érzem nem is számít annyira a külső. Sokkal fontosabb a belső érték!

2011. júl. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen nincsen ideálom. Körülbelülre be van lőve, annak a barátnőm tökéletesen megfelel, mind külsőre (ami nem annyira fontos), mind belsőre (ami fontosabb).


De miért szaporodtak el ezek az ideál & más nők vs. barátnős kérdések?

2011. júl. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
talán azért mert a pasiknak sosem elég a barátnőjük
2011. júl. 7. 11:08
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet vele, hogy sosem elég a barátnőjük!

nekem elég a barátnőm.


ha volt olyan, hogy nem volt elég akkor az az miatt volt, hogy kielégítetlennek éreztem magam.


Ezzel a msotani barátnőm is egyetért, hogy a pasi akkor lép félre, ha nem kap meg valamit.

Nem mondom, hogy ez így helyes, jó. de mindkét fél hibás mindig. A pasi ebben az esetben, mert nem mondta, vagy mert inkorrekt müdon cselkedett. A nő sem sokkal különb, ha őt meg nem érdekli, hogy mik a párja igényei, és ennyi erővel azt gondolja, hogy "oldja meg, szerezze meg ahol tudja".


Szerintem :-)


persze lehet ezen finomítani stb. de a lényeg ugyanaz. oda kell figyelni egymásra ez az egyik alap.

2011. júl. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Az én barátom ideálja a szőke, göndör haj, zöld szemmel és viszonylag nagyobb mellel (nem túl nagy, csak amolyan közepes méret).


Ehhez képest nekem sötétbarna hajam van (oké, göndör is, szóval ez stimmel), kék szemem, a mellem se az igazi szerintem... De még velem van!


Az én ideálom meg olyan férfi, akinek kék szeme van, magas, fekete/szőke hajú

2011. júl. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.


Még annyit akartam, hogy a barátom ennek ellenére barna szemű, alig 10 cm-vel magasabb csak nálam, és barna haja van. Mégis vele vagyok.


Az ideálok szerintem nem számítanak kb semmit. Csak úgy vannak. Az ember elképzelni, hogy tök szexi lenne, ha így meg úgy nézne ki. Aztán sose a külső a döntő.

2011. júl. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!